Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Топ-12 сайтов для поиска работы в Украине

Топ-12 сайтів для пошуку роботи в Україні: рейтинг найкращих рекрутинг-платформ 2022 року

Дванадцять найкращих онлайн-сервісів для пошуку роботи в Україні: офіційні сайти, статистика, опції, відкриті вакансії у 2022 році

Де шукати роботу? Можна заручитися рекомендаціями знайомих, відправити своє резюме на електронні скриньки HR-секцій цікавих вам роботодавців, користуватися соцмережами або Телеграм-каналами. Є і такий спосіб, як особисте відвідування офісів і відділів кадрів, участь в професійних виставках і на ярмарках вакансій. Не потрібно забувати і про державні центри зайнятості, приватні рекрутингові агентства. Але все-таки команда міжнародного Бізнес - журналу https://worldbank.org.ua вважає, що найпростіший універсальний спосіб і для здобувача, і для наймодавця у 2022 році — рекрутинг-сайти.

Саме тому ми склали для вас рейтинг дванадцяти кращих Інтернет - сервісів для пошуку роботи та Підбору Персоналу в Україні:

 1. Robota.ua
 2. Work.ua
 3. Jobs.ua
 4. Olx.ua
 5. Ria.com
 6. Trud.ua 
 7. HeadHunter
 8. Ua.jooble.org
 9. Jobis
 10. Trudbox.com.ua
 11. Novarobota.ua
 12. Edc.sale

Тепер розповімо про кожну платформу з цієї бази окремо.

Robota.ua

Robota.ua - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний 
 • Охоплення: 50 000 пропозицій від роботодавців
 • Офіційний сайт:  https://rabota.ua

Незважаючи на те, що Robota була створена в 2000 спільнотою українських програмістів, сьогодні це універсальний сайт з пошуку місць праці та найму персоналу, який буде корисний далеко не тільки айтішникам. Відразу на головній сторінці чекає добірка різних пропозицій від найперспективніших компаній — спортивних брендів, медичних фірм і стільникових операторів. Найчастіше на Robota.ua шукають маркетологів, юристів, менеджерів з продажу, бухгалтерів, барист і водіїв. В середньому, приблизно 50% оголошень припадає на Київ, також в лідерах по геоприв'язці будуть Дніпро, Харків, Одеса і Львів. 

Сайт відрізняється зручною системою пошуку роботи і за назвами спеціальностей, і за посадами. Зареєстровані користувачі можуть залишати резюме, підписуватися на корисні розсилки, читати експертні статті від визнаних ейчарів. Всі найсвіжіші оновлення сайту, тренди, кейси, курси, політика — в розділі «Плюшки».

Work.ua

Work.ua - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний
 • Охоплення: 440 000 користувачів щодня
 • Офіційний сайт:  https://www.work.ua

«Сайт пошуку роботи №1 в Україні» — повідомляє про себе портал. Ці слова підтверджує і незалежний глобальний сервіс Google Analytics: щодня Work.ua відвідує 440 тисяч осіб. На момент написання статті, наприклад, на сайті було розміщено 48 669 вакансій. Знайти серед цього різноманіття те, що підходить саме вам, просто: допомагає зручний фільтр пошуку по містах і регіонах, зарплатам і роботодавцям, галузям народного господарства і видам діяльності. Також є робота для студентів, кандидатів без досвіду та людей з інвалідністю. 

Для того, щоб відгукнутися на частину вакансій, навіть не потрібно заповненого резюме. Але Work.ua все-таки дає безкоштовну «Суперінструкцію» по його складанню. На інтернет-ресурсі публікуються корисні статті з професійної самооцінки, нюансам супровідних листів і тонкощам спілкування з потенційними роботодавцями.

А ви знали, що найпопулярніші вакансії на Work.ua: продавці-консультанти, менеджери з продажу, адміністратори, водії, бухгалтери та директори.

Jobs.ua

Jobs.ua - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний
 • Охоплення: 1 719 450 переглядів на місяць
 • Офіційний сайт:  https://jobs.ua

За останніми даними, на майданчику розміщено 39 416 резюме користувачів і 9 604 пропозиції від роботодавців. Це один з найстаріших українських рекрутингових сайтів, що функціонує з 2002 року. Адміністрація гарантує, що кожне оголошення на Jobs.ua проходить ручну модерацію. Публікації з вакансіями, наприклад, можна фільтрувати по геопозиції, сфері діяльності, компаніям-роботодавцям.

Звернемо вашу увагу, на Jobs.ua розміщуються не тільки прямі роботодавці, а й кадрові агентства. Серед звичайних запрошень на роботу є VIP-оголошення та гарячі пропозиції. Важливо, що здобувачі можуть знайти на «Джобс» чимало корисної інформації з роз'ясненнями трудового законодавства, контактами центрів зайнятості, свіжою статистикою з/п, а також консультації від фахівців з співбесід, автоматизації процесів, корпоративної ефективності, використанні досліджень в роботі рекрутерів, Управління персоналом.

Olx.ua

Olx.ua- сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний
 • Охоплення: 50 000 вакансій
 • Офіційний сайт:  https://olx.ua

Необхідно відзначити, що Olx — це не Сервіс з пошуку роботи, а універсальна дошка оголошень. Однак розділ з вакансіями тут досить вражаючий: 50 000 пропозицій від роботодавців, 33 000 резюме. Шукати роботу можна за фахом, повнотою зайнятості, геолокацією, діапазоном зарплат, а також за датою публікації.

Ria.com

Ria.com - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний 
 • Охоплення: 5,7 + млн різних пропозицій
 • Офіційний сайт:  https://www.ria.com

Ria — дошка оголошень, на якій є великий розділ з пошуком роботи як в самій Україні, так і за кордоном. Для розміщення своєї пропозиції досить реєстрації за допомогою номера телефону. Портал використовують роботодавці для залучення кваліфікованих кадрів, співробітників без досвіду.

Trud.ua 

Trud.ua - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний 
 • Охоплення: 212 948 зареєстрованих користувачів
 • Офіційний сайт:  https://trud.ua

" працевлаштуємо всіх!"- обіцяє рекрутинговий портал Trud.ua. його статистика на Листопад 2022 року дійсно обнадіює: понад 100 000 зареєстрованих роботодавців, 54 087 відкритих вакансій, 6 615 розміщених резюме. Найбільше пропозицій з Києва (18 240), Харкова (3 815), Одеси (2 669), Дніпра (2 011), Запоріжжя (1 186), Львова (1 172). Здійснювати пошук вакансій зручно через фільтри по галузях діяльності та містах. Також сайт веде корисний блог про тенденції на сучасному трудовому ринку.

А ви знали, що найпопулярніші вакансії на Trud.ua - у сфері виробництва (2900), будівництва (1400), монтажу та обслуговування (890), продажів (1900), транспортних послуг (1200) та інформаційних технологій (700).

HeadHunter

HeadHunte - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний 
 • Охоплення: понад 12 000 відкритих вакансій
 • Офіційний сайт:  https://grc.ua

Саме на цьому порталі можна знайти працевлаштування в таких великих компаніях, як «Нова пошта», «Товариство червоного хреста України», «Київстар», «Львівобленерго», «Пумб», «Таскомбанк», а також Eva, Novus, Evoplay. Українське представництво HeadHunter пропонує пошук вакансій по містах, сфері діяльності, повноті зайнятості, заробітній платі та трудовому стажу. Тут можна знайти роботу молоді від 14 років і людям з інвалідністю. Всім користувачам будуть цікаві добірки топових посад, новини та корисні статті від команди платформи.

А ви знали, що найпопулярніші професії на grc.ua -IT-спеціаліст, продажник, маркетолог, працівник в області телекому. 

Ua.jooble.org

Ua.jooble.org - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний 
 • Охоплення: 31 700 пропозицій
 • Офіційний сайт:  https://ua.jooble.org

Перед нами українське відділення світового рекрутингового сервісу. Проект Jooble правильніше назвати агрегатором: на ньому не публікуються резюме і пропозиції від роботодавців — платформа збирає інформацію по вакансіях з 1970 сайтів, функціонуючи як зручний пошуковик. Тут можна відшукати повну і часткову зайнятість, віддалену роботу, підробіток. Найбільше вакансій - з Києва, Одеси, Дніпропетровська, Харкова. Найпопулярніші запити користувачів - "онлайн», «на дому», «водій», «без досвіду», «доставка», «продавець», "охоронець". 

Сайт приваблює розумною пошуковою системою за посадою, геолокацією, ключовими словами, зарплатою, датою публікації оголошення. Ви можете підписатися на розсилку нових пропозицій за заданими параметрами на електронну пошту.

А ви знали, що на Jooble українці можуть знайти роботу в Польщі, Чехії, Литві, Молдові, Австрії.

Jobis

Jobis - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний
 • Офіційний сайт:  http://jobis.com.ua

Сайт заявляє про себе як про «майданчик з безкоштовним розміщенням вакансій і резюме». Дуже зручно, що пошук роботи на самому видному місці. Ви вводите назву, ключову фразу, а місто і категорію вибираєте з випадаючих списків, розташованих нижче. Можна додатково відкрити добірки з найсвіжішими вакансіями і кращими роботодавцями.

А ви знали, що найчастіше на Jobis шукають виробничих робітників, персонал у сфері обслуговування, туристичному та готельно-ресторанному секторі.

Trudbox.com.ua

Trudbox.com.ua - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний
 • Охоплення: 215 000 вакансій
 • Офіційний сайт:  https://trudbox.com.ua

» Трудобокс «заявляє, що зібрав»всі вакансії України". У списку його кращих роботодавців - "Укрсиббанк», «Алекс-ЛТД», StraightLine, La Famiglia, «Пумб», Forward Bank, «Арсенал», «Інструмент-Бут», "Агротех", Ringoo, OTP Bank та інші. Сайт відрізняється зручним пошуком по новизні пропозиції, зарплати, досвіду роботи. Trudbox.com.ua функціонує як агрегатор — після того, як Ви відгукнетеся на вакансію, сервіс переправить вас на сайт, де вона була розміщена.

А ви знали, що найбільш високооплачувані професії на «Трудобоксі» — C++ фахівець, Програміст, Java-Розробник, керуючий менеджер, зварювальник, Sharepoint developer, водій.

Novarobota.ua

Novarobota.ua - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: Робочі професії
 • Охоплення: 4 500 вакансій
 • Офіційний сайт:  https://novarobota.ua

«тисячі актуальних вакансій щомісяця» — повідомляється на головній сторінці. Пошук ведеться за назвою і місту, також можна скористатися розширеним варіантом вбудованого пошукача. На самій першій сторінці розміщена добірка компаній-топових роботодавців. Особливість сайту в тому, що він більш спрямований на представників робочих спеціальностей, ніж на айтішників або віддаленників.

Edc.sale

Edc.sale - сайт для поиска работы в Украине

 • Категорія: універсальний 
 • Офіційний сайт:  https://edc.sale

Багатофункціональний міжнародний портал оголошень, на якому можна знайти чимало пропозицій від роботодавців і шукачів. Фішка в тому, що Подати оголошення і ті, і інші можуть без реєстрації та підтвердження номера телефону.

А ви знали, що айтішники з України можуть скористатися анонімним сайтом для пошуку роботи "Джинн" (https://djinni.co). претендентам потрібно описати свій досвід, побажання по заробітній платі і очікування по майбутній роботі. Компанії відгукуються, пропонують вакансії. Якщо пропозиція вас зацікавить, ви можете відкрити свої контакти потенційному роботодавцю.

Редакція https://worldbank.org.ua хоче нагадати своїм читачам, що головна запорука успіху в пошуках роботи на рекрутингових сайтах — привабливе для роботодавця резюме. Повноцінне портфоліо, рекомендаційні листи, відгуки від минулих замовників і наймодавців будуть тільки плюсом. Дуже зручно, що на онлайн-сервісах є вже готові шаблони резюме, де достатньо лише відповісти на питання, вибрати потрібне або заповнити певні поля. Займаючись цим, вказуйте тільки чесну, відповідну дійсності інформацію, не забувайте про важливі уточнення, факти і подробиці, які дійсно будуть цікаві майбутньому роботодавцю.

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням у соціальних мережах-можливо, матеріал " Топ-12 сайтів для пошуку роботи в Україні: рейтинг найкращих рекрутинг-платформ 2022 року» виявиться корисним для ваших друзів та колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якесь конкретне питання по темі "Рекрутинг-Платформи", якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку « контакти » будь-яким зручним для вас способом.