Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Сайты по оптовой закупке товаров

названі кращі сайти з оптової закупівлі товарів для Wildberries

Опубліковано 6 кращих і перевірених сайтів для закупівлі товарів оптом для Wildberries, переваги кожного з них

Дана стаття розповість про те, як успішно вести онлайн-торгівлю на російському маркетплейсі. Йтиметься про найбільш підходящих платформах для закупівель з метою подальшого перепродажу. Вона принесе користь людям, зайнятим в області онлайн-підприємництва. Використовуючи інформацію зі статті, ви зможете звузити свої пошуки і заощадити час, не витрачаючи його даремно. В кінцевому підсумку ви зможете відшукати найбільш підходящий під ваші потреби.

Wildberries - це найбільший російський маркетплейс, який співпрацює з глобальними виробниками і торговими компаніями. Якщо ви плануєте почати працювати на майданчику Wildberries, то спочатку рекомендується подумати про пошук надійних постачальників якісних товарів.

На практиці, пошук виробників і постачальників вважається найскладнішим процесом. Очевидно, що кожен підприємець хотів би співпрацювати тільки з надійними джерелами, здатними не тільки доставляти продукцію за привабливою вартістю, але і надавати необхідну дозвільну та сертифікаційну документацію. Якщо ж помилитися з вибором місця для оптових закупівель, серйозно зростає ризик потрапити в шахрайську схему або потрапити в неприємну ситуацію зі збутом виробів низької якості.

Редакція Lindeal.com склала список з 6 перевірених Інтернет - майданчиків, призначених для оптових закупівель товарів.

Alibaba .com

Топ проверенных интернет-площадок, предназначенных для оптовых закупок товаров: Alibaba.com

Популярна на території КНР, Росії, Європі і США онлайн – платформа надає послуги з пошуку постачальників широкого переліку товарів з Китаю за привабливими цінами. Alibaba.com, заснована в 1994 році, належить китайській публічній компанії Alibaba Group. Багато людей вибирають цю платформу, щоб завести на ній власний онлайн-магазин, але деякі вважають за краще закуповуватися звідси «оптом», а потім збувати вже на своїй території. Це і робить цю площадку популярною для відповідної діяльності.

1688.com

Топ проверенных интернет-площадок, предназначенных для оптовых закупок товаров: 1688.com

«1688» жартома називають "Алібаба" для китайського сегменту, тобто це платформа, де роблять закупівлі ті, у кого збираються робити закупівлі, наприклад, російські онлайн-підприємці. 1688 є черговим китайським сайтом, з якого оптом закуповуються такі популярні платформи, як Аліекспресс, ТаоБао і, власне, Алібаба. Цілком очевидно, що купувати у першоджерела буде набагато дешевше, ніж у інших перекупників, тому, настійно рекомендується звернути увагу на цей майданчик. Тут представлений значний асортимент товару і низькі ціни. Один нюанс-оплата замовлення здійснюється через спеціального агента.

Aliopt.ru

Топ проверенных интернет-площадок, предназначенных для оптовых закупок товаров: Aliopt.ru

«Аліопт» є зарекомендувала себе платформою, придатною для здійснення онлайн-закупівель оптом. Даний сайт має масу позитивних відгуків з прикладами того, як оперативно, ефективно, а головне, не дуже дорого обійшлися звернення його до послуг. Сюди звертаються не тільки окремі покупці, які не можуть знайти товару на просторах місцевих магазинів, а й власники онлайн-майданчиків, щоб поповнювати їх особливим асортиментом. На цьому сайті продаються товари з Китаю і з садівника (Торговий комплекс «Москва»). Асортимент величезний, тут присутня велика кількість трендових позицій.

Postavshhiki.ru

Топ проверенных интернет-площадок, предназначенных для оптовых закупок товаров: Postavshhiki.ru

Постачальники.ру-це популярна і успішна платформа, цільовою аудиторією якої є не окремі користувачі, а повноцінні закупівельники. Зі свого боку обіцяє клієнтам, в число яких можете увійти і ви, допомога в рекламній діяльності, пошуку партнерів-постачальників. Крім того, даний сайт надає корисну інформацію про виробників, дистриб'юторів і оптовиків, в яких ви могли зацікавитися. Платформа являє собою базу російських постачальників. Асортимент хороший, товари представлені в широкому переліку категорій.

Sdelki.ru

Топ проверенных интернет-площадок, предназначенных для оптовых закупок товаров: Sdelki.ru

Угоди.ру характеризується в якості торгової бізнес -майданчики, що містить понад 2 млн.одиниць товарів. Платформа включає безліч корисних характеристик, об'єднуючи понад 800 тисяч компаній з 73 російських регіонів. Вона працює як з постачальниками, так і продавцями, надаючи кожному вельми привабливі умови співпраці. Компанія може також надати послуги з імпорту, тобто якщо ви самі не хочете займатися пошуком товару на китайських ринках, то даний сайт зробить це за вас, чому цінується досить високо.

Glavoptovik.ru

Топ проверенных интернет-площадок, предназначенных для оптовых закупок товаров: Glavoptovik.ru

Главоптовик.ру на авторському сайті заявляє про себе, як про майданчик, що базується на наданні послуг онлайн-магазинам «одностраничникам». Платформа обіцяє представлення на сайті тільки тих товарів, які особливо затребувані на ринку. Також тут можна знайти тренди і найбільш продавані новинки. І знову, як обіцяють власники цього найменування, тут немає продукції «вчорашнього дня». Зручний у використанні сайт з привабливим асортиментом популярних серед російських покупців товарів від вітчизняних і китайських постачальників.

Перераховані в нашій статті сайти можуть використовуватися постачальниками, виробниками, роздрібними та оптовими продавцями для активної роботи і розвитку власного бізнесу на маркетплейсах.

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням в соціальних мережах-можливо, матеріал "названі кращі сайти з оптової закупівлі товарів для Wildberries" виявиться корисним для ваших друзів і колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якийсь конкретний питання по темі "товарів для Wildberries"» якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку « контакти » будь-яким зручним для вас способом.