Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Подборка захватывающих видеороликов и фильмов про историю успеха изготовителя спортивной обуви Adidas

Добірка захоплюючих відеороликів і фільмів про історію успіху спортивного бренду Adidas

Плейлист документальних фільмів про одного з найвідоміших виробників спортивного взуття, одягу та аксесуарів у світі на сьогоднішній день - Adidas. Підбірка відеороликів про німецький спортивний бренд Адідас на»Ютубі".

Навряд чи серед відомих брендів можна знайти хоча б один такий же суперечливий, як Adidas . Достеменно відомо, що його засновник, Адольф Дасслер, воював на боці Німеччини в Першій світовій, а в роки Другої світової і зовсім перебував у нацистській партії. Більш того, він вступив в настільки жорсткий конфлікт з власним братом, Рудольфом, що останній заснував непримиренного суперника — компанію «Пума». Як же так вийшло, що "Адідас" носять люди з усього світу, а імениті спортсмени і селебріті вважають великою удачею співпрацювати з цією маркою? Найповніша відповідь чекає на Вас у нашій добірці захоплюючих відео та фільмів. Дивіться і слухайте про історію успіху виробника спортивного взуття, одягу та аксесуарів Adidas в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

5 захоплюючих відеороликів і фільмів про «Адідас»:

  • Документальний фільм ""жебрак" Швець придумав Адідас в своєму сараї| Історія компанії Адідас| історія бренду Adidas». У ролику розповідається, звідки з'явилася фірма і як їй вдалося стати однією з найбільш впізнаваних торгових марок.
  • Трейлер фільму « " російський трейлер фільму дуель братів: історія Adidas і Puma »
  • Документальний фільм " Історія Adidas і Nike / БИТВА БРЕНДІВ"» У відеоролику порівнюється Історія німецької та американської компаній, а також йдеться про «Радянський Адідас», «Пакт Пеле» і провальні маркетингові проекти.
  • Документальний фільм " Adidas VS Puma.Історія війни брендів"» "Інша історія" оповідає про всі подробиці протистояння компаній.
  • Документальний фільм " Історія Adidas / як звичайний взуттьовик зміг змінити світ?"Які події допомагали зростанню виробництва? Хто придумав "три смужки"? Які продукти стали найпопулярнішими?