Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Aramco демонстрирует уверенность в стабильности рынка нефти

Гендиректор Aramco демонструє впевненість у стабільності ринку нафти в короткостроковій і середньостроковій перспективі

Надійшли новини про те, що Амін Насер певним чином висловлюється про майбутнє нафтового ринку, підкреслюючи, що дана сфера буде демонструвати стабільність найближчим часом

Президент і головний виконавчий директор нафтової компанії Саудівської Аравії Aramco Амін Насер, який обіймає цю посаду з вересня 2015 року, минулої неділі виступив із заявою, де висловив свою думку щодо того, що нафтовий ринок продовжить демонструвати стабільність і баланс. Про цю новину повідомив Reuters 12 березня 2023 року.

Після повідомлення про значний прибуток за 2022 рік, Амін Насер зазначив, що резервні потужності найменування продовжать перебувати на обмеженій мітці в 2 млн.барелів щодня. При цьому він повідомив, що спостерігається збільшення попиту на авіаційне паливо у зв'язку з відкриттям кордонів у Китаї після пандемії.

Також представники компанії звернули увагу на те, що поставки сирої нафти в цілому залишилися незмінними навіть на тлі загострених відносин між Росією і Україною, коли збільшився Російський експорт до Азії. Насер прокоментував "скандал" навколо імпорту Саудівською Аравією дизельного палива з Росії, наполягаючи на тому, що ці операції відбувалися і до подій, що склалися.

Нафтовий гігант підкреслює, що у нього існує надійна клієнтська база, і всілякі масштабні зміни не зробили негативного впливу на діяльність найменування. Більше того, Aramco зосереджується на можливостях ринку зрідженого природного газу. Однак подробиці з цього приводу не прозвучали.

Амір Насер звернув увагу відсутність сенсу в тому, щоб підтримувати попит на СПГ в довгостроковій перспективі. Простіше кажучи, спочатку потрібно переконатися в наявності достатнього попиту, інакше є ризик помилитися з прогнозами, а нестача пропозиції в середньостроковій і довгостроковій перспективі матиме негативний вплив.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Saudi Aramco звітує про отримання рекордного прибутку в розмірі 161 млрд.доларів за 2022 рік.