Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Goldman Sachs прогнозирует дефицит нефти

Goldman Sachs прогнозує дефіцит виробничих потужностей нафтової промисловості в 2024 році

Goldman Sachs повідомляє похмурі новини, пов'язані з побоюваннями щодо майбутнього нафтової промисловості, прогнозуючи зростання вартості однієї Барелі до 100 доларів

Незважаючи на те, що останнім часом вартість нафти стабілізувалася, представники інвестиційної компанії Goldman Sachs виступили із заявою, що містить побоювання щодо того, що в 2024 році ситуація може знову стати непередбачуваною. Цю новину повідомив Yahoo 13 березня 2023 року.

Goldman Sachs характеризується як американський багатонаціональний Інвестиційний Банк та компанія з фінансових послуг. Рада з фінансової стабільності вважає це найменування системоутворюючою фінансовою установою. І поки вартість нафти демонструє зниження, Goldman Sachs прогнозує чергове підвищення вже в поточному році.

Представник компанії в особі Джеффа Каррі поділився своєю думкою про те, що в найближчому майбутньому вартість однієї барелі нафти може знову піднятися до 100 доларів. Будучи аналітиком в Goldman Sachs, Каррі звертає увагу на зростання попиту на Нафта у Китаї, поки тривала ситуація з санкціями на адресу Росії тільки скорочує експортні операції. Каррі підкреслює, що Китай все ще знаходиться в процесі відновлення після наслідків, нанесених пандемією, проте вже до травня нафтовий ринок може демонструвати дефіцит пропозиції.

На прикладі Shell , Chevron і Exxon Mobil розповідають, яку вигоду отримали назви, з урахуванням значного зростання їх акцій. Також увагу приділено безпосередньо інвесторам, які охоче отримують дивіденди від цієї діяльності.

Однак справи можуть обернутися ще гірше в наступному році, коли дефіциту піддадуться і виробничі потужності, а значить, гряде зростання цін, і основні виробники палива безумовно постараються отримати вигоду з подібної ситуації.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Exxon подає в Суд на ЄС в спробі заблокувати Податок на непередбачені доходи нафтових компаній.