Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Топ-15 сайтов для поиска работы в Казахстане

Топ-15 сайтів для пошуку роботи в Казахстані: кращі рекрутингові майданчики 2022 року

Дізнайтеся про п'ятнадцять кращих онлайн-сервісів для пошуку роботи в Казахстані: офіційні сайти, важливі нюанси, статистика, переваги для шукачів роботи

Де шукати роботу в Казахстані? Більшість експертів і рядових користувачів порадять вам універсальні рекрутингові сайти, спеціально створені для розміщення пропозицій від роботодавців і резюме шукачів, для безкоштовного пошуку роботи за заданими параметрами. Редакція міжнародного Бізнес - журналу https://worldbank.org.ua / обрала п'ятнадцять найкращих таких майданчиків на 2022 рік:

 1. HH.kz
 2. Enbek.kz
 3. Superjob
 4. Olx.kz
 5. Jooble.org
 6. Zarplata.kz
 7. Qyzmet.kz
 8. Kz.trud.com
 9. Gorodrabot.kz
 10. Market.kz
 11. Jobsora
 12. Joblab.kz
 13. Rabota.kz
 14. Salexy
 15. Profi.kz

Хочете дізнатися подробиці? Читайте далі!

HH.kz

HH.kz - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: робота з дому, підробіток, кур'єр, касир, водій, програміст, менеджер
 • Показники: 4 098 255 резюме, 37 702 відкритих вакансій
 • Офіційний сайт:  https://hh.kz

Казахстанська філія HeadHunter не менш популярна, ніж її «старший брат» у Росії. Ви відразу можете знайти роботу мрії або створити резюме, скориставшись зручним шаблоном. Сайт робить різні добірки вакансій дня, надає детальну карту пропозицій за сферами діяльності, веде рейтинги провідних роботодавців, публікує корисні статті та новини. Для тих, хто звик вирішувати всі справи з телефону, є зручні безкоштовні мобільні програми для Android і iOS . Портал ПН та його розробників виділяють за вказівку з/п у картках оголошень, можливість перейти на сайт роботодавця в один клік.

І ви знали, що 25 % усіх запрошень до працевлаштування «ХедХантера» — у сфері продажів.

Enbek.kz

Enbek.kz -сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: лікар, водій, юрист, документознавець, Різноробочий, черговий по станції
 • Показники: 40 тисяч пропозицій 
 • Офіційний сайт:  https://www.enbek.kz/ru

«Цифрова екосистема можливостей» Enbek — це спільний проект Міністерства праці Казахстану та приватних рекрутингових агентств. Тому на майданчик можуть сміливо заходити не тільки висококваліфіковані фахівці, представники затребуваних професій, а й вчорашні студенти, безробітні, звільнені, скорочені, особи, звільнені з місць позбавлення волі, а також громадяни з інвалідністю. В тому числі, на порталі можна записатися на безкоштовне навчання, знайти роботу в провідній компанії і оформитися на прийом на державній біржі праці.

А ви знали, що найбільш високооплачувані професії  в Казахстані (за даними Enbek.kz — - гірничі майстри, автослюсарі, стоматологи, менеджери з продажу.

Superjob

Superjob.kz - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: менеджер, Спеціаліст з введення даних, телемаркетолог, монтажник, Слюсар, дилер, машиніст, стоматолог
 • Показники: більше 3 млн переглядів
 • Офіційний сайт:  https://kz.superjob.ru

Казахстанське відділення популярного російського порталу з пошуку роботи «СуперДжоб». База вакансій тут дійсно широкопрофільна: на ресурсі знайдуться прямі пропозиції і для прибиральника приміщень, і для керівника вищої ланки. На Superjob корисно заглянути і за тим, щоб бути в курсі подій на ринку праці Казахстану. Автори порталу ведуть рейтинги затребуваних і високооплачуваних професій, стежить за відсотком безробіття, повідомляє про середню з/п в регіонах.

Olx.kz

Olx.kz - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: бариста, касир, Мебляр, бухгалтер, торговий представник, експедитор, комірник
 • Показники: більше 1000 вільних вакансій
 • Офіційний сайт:  https://www.olx.kz/d/rabota

Olx — велика міжнародна дошка оголошень родом з України, чий розділ «Робота» знайшов заслужене місце в нашому рейтингу. Тут можна зустріти гарячі вакансії як від приватних фірм, так і від великих компаній. Відзначимо, що запрошень в ІТ-корпорації не так багато — роботодавці більш зацікавлені в робітників, будівельників, водіїв, прибиральників, торговому персоналі. Тут же можна відшукати пропозиції з навчанням на робочому місці, тимчасовими завданнями або частковою зайнятістю.

Jooble.org

Jooble.org - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: дистанційна робота, Фріланс, водій, охоронець, кур'єр, медичний працівник, вахта
 • Показники: 54 000 актуальних вакансій з 450 сайтів
 • Офіційний сайт:  https://kz.jooble.org

Таке велике багатство пропозицій пояснюється тим, що Jooble є агрегатором, який допомагає знаходити оголошення з вакансіями для бажаючих з усіх сайтів Казахстану. Знайти роботу мрії просто: введіть в пошуковий рядок, ким ви хочете працювати, в якому місті. Найбільше пропозицій - з Алмати, Астани, Караганди, Павлодара. Доступні додаткові фільтри за посадою, галуззю, розміром зарплати та датою публікації.

Zarplata.kz

Zarplata.kz - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: бухгалтер, водій, касир, перекладач, юрист, зварювальник
 • Показники: 1 млн унікальних користувачів
 • Офіційний сайт:  https://zarplata.kz

На самому сайті сказано, що роботу тут може знайти «і садівник, і топ-менеджер». Пошук досить простий-за назвою професії і досвіду роботи. На допомогу кандидатам доступний для використання кар'єрний рубрикатор. Також на Zarplata.kz можна зустріти гарячі пропозиції, стрічку різних вакансій, список роботодавців і оголошення по містах країни.

Qyzmet.kz

Qyzmet.kz - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: бухгалтер, водій, юрист, педагог, медичний персонал
 • Показники: до 80 000 відкритих вакансій, ⅓ з яких — з Алмати, Караганди, Актау, Астани, Павлодара, Шимкента
 • Офіційний сайт:  https://qyzmet.kz

Сайт з мінімалістичним дизайном, зручним пошуком, підбіркою популярних роботодавців, рубрикатором вакансій і корисними статтями для шукачів. Також Qyzmet залучає користувачів докладною статистикою по сучасній біржі праці. Відзначимо, що цей портал перш за все є необхідність розглядати претендентам з досвідом роботи: так, тільки 1 з 30 наймодавців готовий найняти співробітника без стажу з подальшим навчанням на робочому місці.

Kz.trud.com

Kz.trud.com - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: виробничник, медик, торговий персонал, Автомеханік, водій, фармацевт
 • Показники: 1 262 вакансії, 26 942 роботодавця
 • Офіційний сайт:  https://kz.trud.com

«всі вакансії Казахстану на одному сайті» — обіцяє агрегатор. І у нас є всі причини йому вірити, тому що Програма збирає в свою базу пропозиції з відомих Казахстанських онлайн-сервісів з пошуку роботи. Найбільше оголошень пропонує з Астани, Алмати, Усть-Каменогорська, Шимкента, Караганди. Важливо, що» праця " збирає інформацію по компаніям-роботодавцям, їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Gorodrabot.kz

Gorodrabot.kz - сайт для поискаа работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: скульптор, оператор колл-центру, водій, механік, кухонний робітник, вантажник, лікар, медсестра
 • Показники: 42 764 вакансії з 9 сайтів-джерел
 • Офіційний сайт:  https://gorodrabot.kz

«Городробот» — це агрегатор. Система пошуку вакансій, яка збирає інформацію з казахстанських рекрутингових сайтів. Користувачеві досить ввести назву своєї спеціальності, місто-і натиснути кнопку «Знайти». Є рубрикатор по містах і галузях, окремо винесена віддалена зайнятість і робота вахтою. Сайт збирає статистику по ринку праці, надає калькулятор індексації з/п і поради від топових ейчарів.

А ви знали, що скласти резюме на Gorod Rabot можна безкоштовно. Ваша анкета автоматично буде опублікована на декількох топових майданчиках Казахстану з пошуку роботи.

Market.kz

Market.kz - сайт для поиска работы в Казахстана

 • Популярні вакансії: продавець, водій, Логіст, домашній персонал, працівник у сфері громадського харчування та готельного бізнесу
 • Показники: 25 000 вакансій та резюме
 • Офіційний сайт:  https://market.kz/rabota

«Маркет» спочатку замислювався як безкоштовна дошка оголошень з можливістю купівлі-продажу фізичних речей, проте швидко став популярним і у роботодавців, претендентів. Вести пошук вакансій тут можна за ключовими словами, геопозиції, величиною заробітної плати і датою публікації.

А ви знали, що на» Маркеті " найчастіше шукають  роботу масажистом, офіціантом, продавцем, кухарем, водієм, прибиральницею, різноробочим.

Jobsora

Jobsora - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: програміст, медичний працівник, економіст, Логіст, водій, бухгалтер, будівельник, промисловець
 • Офіційний сайт:  https://kz.jobsora.com

Доступний зручний пошук за назвою спеціальності, а також по регіону, області та місту. На сайті можна безкоштовно створити резюме, почитати корисний блог, дізнатися, яка робота доступна у Вашому місті. Є добірки кращих роботодавців, популярних вакансій і важливих заходів в області рекрутингу.

А ви знали, що на Jobsora найчастіше шукають  роботу менеджером, бухгалтером, адміністратором, інженером, оператором, продавцем-консультантом.

Joblab.kz

Joblab.kz - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: програміст, медик, виробничник, викладач, спеціаліст в області зв'язку
 • Показники: 2 100 відкритих вакансій
 • Офіційний сайт:  https://joblab.kz

Як показує практика, найкращі вакансії на JobLab дістаються тим претендентам, які володіють казахською, російською та англійською одночасно. Ви можете вести пошук по посаді, місту, рубриці. Доступний каталог пропозицій з рубрикатором, зведення нових оголошень від роботодавців, а також перелік вакансій по містах.

Rabota.kz

Rabota.kz - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: юрист, оператор, ріелтор, інженер-електрик, вчитель
 • Показники: 819 вакансій від 771 роботодавця
 • Офіційний сайт:  https://rabota.kz

Створити і розмістити резюме на порталі Rabota.kz можна абсолютно безкоштовно. Пошук - за посадою або професією. На сайті є добірка термінових вакансій, рубрикатор по містах. Відомо, що на цьому майданчику зареєстровано вже понад 14 000 компаній-роботодавців — серйозна кількість.

Salexy

Salexy - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: державний службовець, водій-далекобійник, ріелтор, ветеринар, Різноробочий, фітнес-тренер
 • Офіційний сайт:  https://salexy.kz/rabota

Відразу відзначимо, що Salexy — це дошка оголошень. "Робота" - тільки одна з категорій, яка може похвалитися великим вибором пропозицій як від роботодавців, так і від претендентів. Пошук зручно вести за ключовими словами і цікавлять містах.

Profi.kz

Profi.kz - сайт для поиска работы в Казахстане

 • Популярні вакансії: Фріланс, Тимчасова, разова або віддалена робота
 • Показники: 423 439 замовників
 • Офіційний сайт:  https://profi.kz

На «Профі» знайдеться робота як для професійних фрілансерів, так і для студентів, здобувачів без досвіду та освіти. Замовлення на будь-який смак і колір: створення логотипів, написання текстів, переклади, Бухоблік на аутсорсі, дизайн, Програмування , репетиторство. Також є чимало завдань в офлайн-середовищі-прибирання, доставка, кур'єрські послуги. Profi має корисний блог і зручний безкоштовний додаток для смартфонів.

Як знайти найкращий сайт для пошуку роботи? Команда https://worldbank.org.ua радить насамперед звернути увагу, які роботодавці на ньому розміщуються. Чи є серед них великі шановні компанії? Наступний важливий момент-функціональність. Все-таки пошук повинен бути зручним, результативним і інтуїтивним. Також ми рекомендуємо звернути увагу на спеціалізацію майданчика: десь більше пропозицій для робітничих професій, десь-для айтішників, десь-для фрілансерів. 

Подивіться, чи входить в зону охоплення порталу населений пункт, де вам потрібно знайти роботу. Не секрет, що більшість сервісів заточені тільки під великі мегаполіси. І заключний пункт-можливість безкоштовного створення і розміщення резюме за готовими шаблонами. Цей нюанс особливо важливий, якщо ви початківець фахівець.

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням у соціальних мережах-можливо, матеріал " Топ-15 сайтів для пошуку роботи в Казахстані: найкращі рекрутингові майданчики 2022 року» виявиться корисним для ваших друзів та колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якесь конкретне питання по темі "Рекрутинг-Платформи", якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку « контакти » будь-яким зручним для вас способом.