Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Топ-15 сайтов для поиска работы в России

Топ-15 сайтів для пошуку роботи в Росії: рейтинг кращих рекрутинг-платформ 2022 року

П'ятнадцять кращих російських онлайн-сервісів з вакансіями на 2022 рік: офіційні сайти, статистика, корисні функції

Колись знайти роботу можна було тільки за направленням від університету, при особистому відвідуванні відділу кадрів цікавить компанії або на рідкісних ярмарках вакансій. Потім оголошення про пошук співробітників стали озвучуватися на радіо, показуватися по телебаченню. З'явилися газети, цілком і повністю присвячені пошуку роботи. Але сьогодні все набагато простіше-знайти підходящу вакансію або нового співробітника можна на спеціальних рекрутингових онлайн-сервісах.

Редакція міжнародного Бізнес - журналу https://worldbank.org.ua уважно вивчила російські сайти з підбору персоналу і вибрала топ-15 найкращих і універсальних:

 1. HeadHunter
 2. Superjob
 3. Авіто( Avito )
 4. Робота.РП
 5. Зарплата.РП
 6. Росробота
 7. Юла
 8. Joblab
 9. GorodRabot.ru
 10. Кар'єрист.РП
 11. Робота Росії
 12. Работатут
 13. Вакансії від VC.ru
 14. Хабркар'єра
 15. Моя робота

Нижче ми розповімо про кожному майданчику детально.

HeadHunter

HeadHunter - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: найбільша російська база вакансій і резюме
 • Охоплення: 20 років успішної роботи
 • Офіційний сайт:  https://hh.ru

Про «ХедХантер» чув кожен, хто хоч раз пробував себе в ролі здобувача в Росії. "Робота знайдеться для кожного" - запевняє сайт. Пошук, в цілому, швидко ведеться за професією, посади або компанії, також доступні розширені настройки. На першій сторінці є корисні списки з оцінками "вакансії дня»," компанії дня " з кращими умовами найму. У сервісу не тільки корисні статті та аналіз професій, а й власна Стрічка новин. У доповненні до мобільного додатку в системі є група "Вконтакте«, канали в» Телеграм «і»Вайбер".

А ви знали, що найпопулярніші запити на HH.ru  - «робота з дому», «підробіток», «кур'єр», «водій», «Продавець», «касир», «адміністратор», «оператор», «програміст» і «менеджер».

Superjob

Superjob - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: вакансії і для професіоналів, і для студентів
 • Охоплення: 1,5 млн зареєстрованих роботодавців
 • Офіційний сайт:  https://www.superjob.ru

На своїй головній сторінці портал повідомляє: «Superjob — це кращі пропозиції високооплачуваної роботи від російських і зарубіжних компаній». Сайт автоматично визначає ваше місце розташування і, виходячи з гео, видає свіжі і популярні вакансії. Діє зручний розширений пошук за назвою професії і місту. "СуперДжоб «зміг створити зручний готовий» Зарплатомір" — тест системи, який дозволить визначити, скільки коштують ваші професійні навички. З інших ресурсів Інтернет -майданчики — виробничий календар, статті для роботодавців, партнерів і претендентів, пропозиції про стажування для студентів.

Авіто

Авито - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: безкоштовне розміщення резюме
 • Охоплення: найбільший класифайд у світі
 • Офіційний сайт:  https://www.avito.ru

Авито не потребує представлення-це найбільший сайт оголошень в Росії і світі. Не дивно, що в його розділі «Робота» тільки по одній Москві можна отримати понад 534 000 публікацій, з яких 276 000 розміщень — пропозиції про роботу. Класифайд надає пошук за назвою спеціальності, геопозиції, графіком, зарплаті. Розумний фільтр відсіває пропозиції для студентів, віддаленої роботи, підробітку, з повним робочим днем і відгуками про роботодавців. Пропонуються корисні статті від команди Avito з розвитку профнавиків, підвищення кваліфікації та рекомендації програми, засновані на перевагах користувача.

Робота. РП

Работа.ру - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: найбільше подобається користувачам
 • Охоплення: 300 000 пропозицій роботодавців
 • Офіційний сайт:  https://www.rabota.ru

Частина екосистеми Ощад, це один з найпопулярніших сайтів з пошуку роботи в Росії, на якому зареєстровано понад 3 млн шукачів. Також сервіс називають найулюбленішим у користувачів-через просту реєстрацію, продуманого зручного пошуку, ефективності, використання цілодобової техпідтримки, персональних корисних інструкцій зі складання резюме та спілкування кандидатів з керівниками організацій, рекрутерами. Кожна пропозиція про роботу тут перевіряється вручну. Пам'ятайте, що платформа заточена під великі міста — Москву, Петербург, Волгоград, Воронеж, Єкатеринбург, Іркутськ, Казань, Краснодар, Нижній Новгород і т. д.

А ви знали, що на «робота.ру " найпростіше знайти вільну вакансію в Ощад — на сьогодні відкрито 2767 місць.

Зарплата.РП

Зарплата.ру - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: сувора Ручна перевірка вакансій живими модераторами
 • Охоплення: 140 000 пропозицій
 • Офіційний сайт:  https://www.zarplata.ru

" нехай з / п буде більше!"- бажає своїм користувачам сайт " Зарплата.РП». Сервіс автоматично визначає вашу геопозицію і пропонує роботу в прилеглому мегаполісі — Москві, Єкатеринбурзі, Красноярську, Челябінську, Новосибірську, Омську. Так, тільки по столиці розміщено велику кількість оголошень — 24 282 пропозиції від роботодавця, з яких 7 397 були додані за останню добу. Найпопулярніші спеціальності-продавець-консультант, менеджер по роботі з клієнтами, кур'єр, кухар, комплектувальник, водій, бухгалтер.

Росробота

Росработа - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: простий сервіс для пошуку роботи
 • Офіційний сайт:  https://rosrabota.ru

Сервіс з мінімалістичним дизайном: ніщо не відволікає вас від пошуку вакансії мрії. Дозволяє визначитися з містом і вести назву цікавить спеціальності. Найбільше пропозицій для адміністраторів магазинів, автомеханіків, контент-менеджерів, агентів з нерухомості, дизайнерів, директорів рітейлу, інженерів-конструкторів, кошторисників, технологів і майстрів нігтьового сервісу — як від агентств, так і прямих наймодавців.

Юла

Юла - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: сучасний сервіс, інтегрований з популярною соцмережею
 • Офіційний сайт:  https://youla.ru

Проект став спадкоємцем "Vk робота" і більш раннього "робота Mail.Ru" » за своєю суттю,» Юла " — классифайд, дошка різних оголошень. Вакансії-це тільки розділ, проте настільки великий і багатогранний, що легко може конкурувати з самостійним рекрутинговим сайтом. Пропозиції про роботу формуються на основі геолокації Користувача, а діалог з ейчаром можна перевести як у вбудований чат, так і в соціальну мережу Вконтакте.

Joblab

Joblab - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: абсолютно безкоштовний сайт для пошуку роботи 
 • Охоплення: 400 000 вакансій і 1 млн резюме
 • Офіційний сайт:  https://joblab.ru

Пропонується розширений пошук за ключовими словами, посадою, зарплатою та регіоном. Окремо винесені найсвіжіші пропозиції роботи і каталог вакансій. Також можлива безкоштовна розсилка нових оголошень від роботодавців. Сайт працює з 2005 року: колись охоплює тільки Москву і Московську область, з 2018 він доступний по всій Росії. 

GorodRabot.ru

GorodRabot.ru - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: гігантська база оголошень
 • Охоплення: понад 2,5 млн вакансій 
 • Офіційний сайт:  https://gorodrabot.ru

Це агрегатор: на сьогодні «Городробот» пропонує 2 576 535 вакансій з 173 сайтів-джерел. Пошук ведеться у вакансіях, резюме та компаніях за назвою професії та геолокації. Доступний розширений пошук, огляд пропозицій по містах. На головній сторінці-добірка вакансій, які більше за інших подобаються претендентам. На GorodRabot.ru більше 100 перевірених джерел, 200 кращих роботодавців з Росії, 300 000 Нових користувачів кожен день.

А ви знали, що середня зарплата в Росії, за даними " Городробіт» , — 21839 грн.. При цьому медіанна (у великої частини громадян) — 16346 грн.. Найбільш затребувана професія — водій, а найбільш високооплачувана — CIO.

Кар'єрист.РП

Карьерист.ру - сайт для посика работы в России

 • Коротка характеристика: гарячі вакансії в Росії і країнах СНД
 • Охоплення: 73 539 пропозицій від роботодавців
 • Офіційний сайт:  https://careerist.ru

Перейшовши на сторінку сайту, ми першим ділом дізналися, що «1298 претендентів знайшли роботу вчора». Портал автоматично визначає вашу геолокацію, так що залишається лише вписати в пошукову статтю цікавить спеціальність. Можна розміщувати резюме. Додатково ведеться пошук по галузях діяльності, є розділ з «гарячими вакансіями». Також» Кар'єрист " пропонує велику добірку статей за допомогою роботодавцям і претендентам.

Робота Росії

Работа России - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: державний портал для пошуку роботи 
 • Охоплення: 1,3 млн вакансій
 • Офіційний сайт:  https://trudvsem.ru

" робота Росії» ("ТрудВсем") — державний проект федеральної служби Росії з праці та зайнятості. Зручно, що відразу на сайті ви можете стати на облік на біржі праці і продовжити пошуки з виплатою допомоги. Платформа приваблює пропозиціями від великих роботодавців, перевірених на держрівні. У пошуку роботи користувачам допомагають сервіси штучного інтелекту. Важливо, що trudvsem.ru відкритий не тільки для росіян, але і для жителів країн СНД.

А ви знали, що на» роботі Росії " можна записатися  на безкоштовне навчання або перепідготовку за обраною спеціальністю.

Rabotut.ru

Rabotut.ru - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: Мультисервіс для комфортного працевлаштування 
 • Охоплення: 1000 + актуальних вакансій
 • Офіційний сайт:  https://rabotut.ru

Проект від Федерального кадрового сервісу: "у нас вже є робота для вас. Виберіть відповідну вакансію і залиште заявку, ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Виходьте на роботу вже завтра!». Платформа обіцяє, що знайде індивідуальний підхід до кожного претендента, запевняє, що з її допомогою знайшли роботу понад 0,5 млн осіб. Серед безперечних плюсів "Работатут" - можливість пошуку поруч з будинком, відгук без резюме, перевірені Роботодавці і дистанційне працевлаштування.

Вакансії від VC.ru

Вакансии от VC.ru - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: перевірені вакансії від улюбленого порталу
 • Офіційний сайт:  https://vc.ru/job

Як говориться на офіційному сайті, «vc.ru -найбільша в Рунеті платформа для підприємців і висококваліфікованих фахівців малих, середніх і великих компаній». У майданчика є власний розділ» Робота", де публікуються цікаві високооплачувані пропозиції про роботу від провідних компаній і перспективних стартапів. Так, тут шукає собі працівників Авито, МТС, 

S7 Travel Retail, CloudPayments, Synergetic і сам VC.ru.

А ви знали, що у проекту є  власний Телеграм-бот для пошуку вакансій.

Хабр.Кар'єр

Хабр.Карьера - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: кращий російський портал для пошуку роботи в IT
 • Охоплення: 3280 високооплачуваних вакансій 
 • Офіційний сайт:  https://career.habr.com

Популярний айтішний російський проект «Хабр» відкрив власну платформу «Кар'єра», де вже зареєструвалися понад 550 високотехнологічних компаній-роботодавців. Тут пропонуються актуальні вакансії в сфері розробки, тестування, адміністрування, менеджменту та дизайну. Портал надає кращі навчальні курси, вилку актуальних зарплат в ІТ-сфері, допомогу в створенні професійного резюме. Тут можна знайти роботу в таких перспективних корпораціях, як Luxoft, «Совкомбанк технології», «Тінькофф», «Ламода", "Северсталь«," Росатом«, DNS,»Вконтакте", Ozon Tech, « Яндекс ", "Контур», «Сбер», "АльфаБанк" та ін.

А ви знали, що середня зарплата по вакансіях на «Хабр.Кар'єрі " - 76923 грн..

Моя Робота

Моя Работа - сайт для поиска работы в России

 • Коротка характеристика: державний портал пошуку роботи в Москві
 • Офіційний сайт:  https://czn.mos.ru

Мабуть, найпрогресивніший в Росії державний центр зайнятості населення, який активно співпрацює з «ХедХантер», «Суперджоб», «Авіто», «робота.ру», «РаботойРоссии», «Ощад», "Держпослугами". На сайті не просто можна знайти роботу в столиці, скориставшись величезним банком вакансій. Портал пропонує підтримку в наданні першого місця праці випускникам вузів, допомагає почати свою справу, підвищити кваліфікацію і пройти кар'єрне консультування.

На закінчення команда https://worldbank.org.ua хоче порекомендувати вам шукати роботу тільки на перевірених сайтах з хорошою репутацією, ручною модерацією оголошень і власною техпідтримкою. Дуже добре, якщо у сервісу є майданчик з незалежними відгуками від співробітників справжнім або колишнім роботодавцям. У будь-якому випадку, навіть до найпривабливіших пропозицій про працевлаштування потрібно підходити з обережністю. Не перераховуйте ніякі " гарантійні платежі за доступ до секретної бази роботодавців», погоджуйтеся тільки на офіційний пристрій з обов'язковим укладенням договору. Пам'ятайте, що в іншому випадку ви добровільно позбавляєте себе захисту трудового законодавства.

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням в соціальних мережах-можливо, матеріал " Топ-15 сайтів для пошуку роботи в Росії: рейтинг кращих рекрутинг-платформ 2022 року» виявиться корисним для ваших друзів і колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якесь конкретне питання по темі "Рекрутинг-Платформи", якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку « контакти » будь-яким зручним для вас способом.