Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Sony случайно раскрыла секреты сотрудничества с Microsoft

Sony випадково розкрила секрети співпраці з Microsoft через неякісне редагування

Надійшли новини про те, що компанія Sony виклала в мережу документи, попередньо перекривши деякі деталі маркером, щоб зберегти конфіденційність, але у неї це погано вийшло

Стало відомо, що Sony потрапила в неприємну ситуацію через свою недбалість. При наданні документів Федеральної Торгової Комісії США (FTC) Sony "приховала" окремі деталі інформацію про співпрацю з Microsoft За допомогою маркера для виділення тексту. Однак цей метод виявився неефективним, і журналісти змогли легко прочитати зафарбований текст, розкривши секрети співпраці двох найменувань. Новину повідомив The Verge 29 червня 2023 року.

Розглянута угода між Sony і Microsoft передбачала спільну розробку хмарних технологій для ігор і ШІ. Це був несподіваний крок для двох компаній, які вже давно змагаються за лояльність гравців. Основною метою співпраці було протистояти зростаючому впливу Google і Amazon в області хмарних ігор. Однак Sony та Microsoft не розкривали деталей свого партнерства, навіть перед власними розробниками ігор.

Угода між Sony і Microsoft була зустрінута з подивом і скепсисом ігрової індустрії і споживачів. Багато хто вважав, що дві компанії є заклятими ворогами, які борються за домінування на ринку ігрових консолей. Представники найменувань стверджують, що довіряють і поважають один одного, хоча і натякнули, що продовжать займатися розробками ексклюзивних ігор для своїх платформ.

Так ось, Sony звернулася до FTC з проханням схвалити покупку американської компанії Crunchyroll, що спеціалізується на Аніме . Для цього були надані документи, в яких містилася інформація про угоду з Microsoft. Виявилося, що при скануванні документів маркер став менш насиченим, а текст став видно.

FTC опублікувала документи Sony на своєму сайті, і журналісти виявили, що можна легко прочитати зафарбований текст, використовуючи фотошоп або інші програми. Таким чином, стали відомі подробиці угоди між Sony і Microsoft, які Sony хотіла зберегти в секреті.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Sony повідомляє про тестування хмарного стрімінга ігор для PS5. А також наша редакція повідомила , що Sony оголошує про інвестування в розширення виробництва сенсорів зображення в Японії, щоб зміцнити лідерство на ринку.