Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Renault и Google укрепляют сотрудничество

Renault і Google зміцнюють співпрацю, щоб удосконалити автомобілі

Renault ділиться новинами про прагнення зміцнити ділові відносини з Google, щоб останній надав автовиробнику свій досвід в розробках технологій

За допомогою Google компанія Renault SA планує внести поліпшення в авторські електромобілі Megane E-Tech і Austral. Автовиробник планує вдосконалити функції Дистанційно оновлення ПЗ. Про цю новину повідомив Bloomberg 8 листопада 2022 року.

Гендиректор Renault взяв участь в інтерв'ю, в якому порівняв електрокари з мобільними телефонами, а саме, зручність оновлення та модернізації бездротовим шляхом. Лука де Мео планує перетворити транспортний засіб на інтелектуальний об'єкт.

Компанія Renault, звичайно ж, прагне зрівняти сили з Tesla , її технічними можливостями, в тому числі розробивши функцію дистанційного оновлення, виключаючи вимоги підключати додаткові пристрої, дроти та ін ще в 2018 році Renault уклало партнерські відносини з Google, і тепер планує зміцнити зв'язки, щоб спільно приступити до нових проектів і розробок, в тому числі таким бажаним можливостям дистанційного оновлення і так званих «послуг за запитом».

Серед цілей, до яких прагне автовиробник, він називає підвищення залишкової вартості і необхідність зберегти існуючу аудиторію клієнтів, і, звичайно ж, залучити нову. Як приклад гендиректор компанії навів ситуацію, до болю знайому деяким людям, а саме, труднощі в тому, щоб відшукати машину на великій парковці. Компанія обіцяє, що зробить так, щоб це більше не було проблемою.

Варто відзначити, що Renault неспроста вдається до співпраці з Google, адже остання є рекомендованим розробником в області ПЗ. Очевидно, що розробка технологій власними силами з боку інших автовиробників не відрізняється ефективністю, наприклад, Volkswagen AG з її підрозділом Cariad, главу якого довелося звільнити, а нові проекти – відкласти.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Renault анонсує електричний задньопривідний хот-хетч R5 Turbo 3e Concept.