Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

NASA публикует изображения Юпитера с телескопа Джеймса Уэбба

NASA публікує зображення Юпітера з телескопа Джеймса Вебба перед запуском Artemis I на місяць

Незадовго до запуску безпілотної місії на місяць команда NASA поділилася знімками Юпітера, від яких прийшли в захват всі, хто їх бачив

Телескоп Джеймса Вебба продовжує вражати уяву, пересилаючи на Землю фотографії космічних просторів. Цього разу NASA опублікувала фотографії Юпітера, а всього через кілька днів відбудеться запуск Artemis I, велика подія для космічної організації, повідомив SBC Net 23 серпня 2022 року.

У поточний понеділок були опубліковані знімки Юпітера, які телескоп Джеймса Вебба зафіксував в минулому місяці. Зображення демонструють Північне і південне сяйво планети, яким їх ще не бачили люди. Планетарний астроном Каліфорнійського університету в Берклі висловив захоплення цим видовищем, зазначивши, що ніхто не очікував таких якісних знімків.

До запуску на місяць залишилися лічені дні

Минулого тижня ракета NASA була доставлена на стартовий майданчик, щоб здійснити дебютний політ 29 серпня. Космічна компанія обіцяє звітувати про дії перед, під час і після запуску Artemis I. Ця подія характеризується, як перше комплексне випробування космічного корабля NASA Orion, ракети Space Launch System (SLS) і наземних систем в Космічному центрі Кеннеді у Флориді.

До запуска на Луну остались считанные дни

Як уже згадувалося, політ відбудеться без пілота. Місце екіпажу займе Трійка манекенів, на яких помістять різні датчики, зокрема, вимірюють зміни вібрації, радіації, і надають іншу інформацію, важливу для випробувального польоту.

Запущена в Космос капсула буде переміщатися навколо Місяця по далекій орбіті протягом декількох тижнів, збираючи різну інформацію. Після цього вона попрямує «додому», планується приземлити капсулу в Тихому океані. Вважається, що політ триватиме 6 тижнів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що поки без астронавтів: NASA запустить першу місячну місію «Артеміс» 29 серпня 2022 року.