Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

В паралимпийскую программу 2028 в Лос-Анджелесе заявки подало рекордное количество видов спорта

до паралімпійської програми "Лос-Анджелес 2028" заявки подала рекордна кількість видів спорту

Повідомляється про подачу рекордної кількості заявок від видів спорту на участь у програмі Паралімпіади 2028 року в Лос-Анджелесі, а саме було подано 33 заявки

33 Паралімпійських видів спорту подали заявки на участь у програмі Паралімпіади 2028 року, яка пройде в Лос-Анджелесі, про це повідомив новинний портал BBC 2 серпня 2022 року.

22 види спорту, вже включених до Програми "Париж 2024", подали заявки на участь у програмі" Лос-Анджелес 2028». Серед них – Футбол для людей з церебральним паралічем і на інвалідних візках, гандбол на візках, гольф, танці на візках, карате, Серфінг, армрестлінг, Вітрильний Спорт і скелелазіння.

Заявку на участь подала World ParaVolley, Міжнародна федерація волейболу на візках. Вітрильний спорт і міні-футбол були виключені з Паралімпіади в Токіо і Парижі в 2024, хоча були в програмі в Ріо в 2016 році. Ці види спорту були замінені бадмінтоном і тхеквондо.

Точний список видів спорту, які увійдуть до Програми Паралімпіади в Парижі в 2024 році стане відомий після їх затвердження Міжнародним Паралімпійським комітетом (МПК) в кінці січня 2023 року.

Цього літа МПК розгляне Всі заявки різних видів спорту і визначить подальші кроки для остаточного рішення щодо включення того чи іншого спорту в програму.

МПК буде складати програму з підтримкою організаційного комітету Ігор, щоб врахувати особливості кожного з видів спорту і оцінити їх вплив на програму. Паралімпіада 2028 року пройде з 15 по 27 серпня 2028 року.

У Паралімпіаді в Парижі в 2024 році візьмуть участь до 4400 спортсменів і буде розіграно 549 медалей.

У Паризькій програмі буде 236 змагань і мінімум 1859 місць для жінок – рекордний показник для Паралімпійських ігор за весь їхній час. Також на майбутній Паралімпіаді буде більше можливостей для спортсменів з високими потребами.

Головна мета Паралімпіади в 2028 році – показати потенціал і різноманітність паралімпійського руху, як вважає Колін Ренн, головний спеціаліст МКП з організації ігор.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Олімпіада-2024 обійдеться Франції майже вдвічі дорожче початкового бюджету.