Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Дональд Трамп перестанет платить налог на имущество

Дональд Трамп перестане платити податок на майно, поховавши колишню дружину на своєму полі для гольфу

Стало відомо в чому суть підступного плану Дональда Трампа поховати колишню дружину на своєму полі для гольфу, таким чином він зможе не платити податок на дане майно

Новина про те, що перша дружина Трампа, Івана, продовжить «допомагати» йому прямо з потойбічного світу, викликала резонанс. Причиною тому виступила неповторна підприємницька жилка колишнього Дональда-могила на полі для гольфу позбавить його сплати різних податків на цю власність, повідомив The Guardian 1 серпня 2022 року.

Коли Дональд люб'язно виділив місце для його покійної першої дружини на території Національного гольф-клубу Трампа, навряд чи хтось здогадувався, що за цим стоїть хитра і одночасно лякає стратегія податкового планування. Згідно із законодавством Нью-Джерсі, Податковий кодекс не накладає платежів на цвинтарні землі. Однак тут знайшлося упущення-в Кодексі не зазначається, скільки має бути на території могил, щоб визнати її кладовищем. Саме це і допоможе Дональду Трампу звільнити дорогу землю, відведену під гольф- Бізнес , від податку, при тому значного.

Цікаво, що раніше сімейний траст Трампа вже докладав зусиль, щоб позначити власність в Хакетстауні, як некомерційну цвинтарну компанію. І тепер підприємець досяг своєї мети. Івана Трамп стала першою людиною, яку поховали на полі для гольфу, де, ДО РЕЧІ, Дональд проводить літо разом зі своєю молодою дружиною.

Професор Харрінгтон Дартмутського коледжу вирішила заглибитися в деталі Податковий кодекс Нью-Джерсі, хоча спочатку з недовірою поставилася до того, що Трамп міг влаштувати подібне. Однак Брук Харрінгтон дійсно виявила, що підприємець зможе уникнути податку на майно, з продажів і прибуткового податку. Зате сам він планує бути похованим на кладовищі All Faiths Cemetery на Ямайці поруч з батьками.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що новий додаток Трампа для соціальних мереж запускається на iOS .