Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Patient21 привлек 100 млн. евро инвестиций для расширения в Европе

Patient21, стартап в області цифрового охорони здоров'я, залучив 100 млн. євро інвестицій для розширення в Європі

З'явилася новина про те, що Patient21, інноваційний стартап у галузі цифрового здоров'я, отримав велике фінансування від ряду інвесторів і планує розширити свою присутність

Охорона здоров'я є важливою, але і складною сферою життя людини. Компанія Patient21 прагне зробити його доступним, зручним і якісним для всіх. Стартап поєднує в собі онлайн-платформу та реальні клініки, і нещодавно він зібрав 100 мільйонів євро в раунді «C» від великих фондів, таких як Index Ventures, Accel та Lakestar. Новину повідомив Tech Crunch 22 травня 2023 року.

Patient21 є німецьким стартапом в області цифрового охорони здоров'я. Заснований 4 роки тому, він активно привертає увагу пацієнтів та інвесторів. Нещодавно компанія отримала 100 мільйонів євро фінансування, і вже поділилася планами на те, куди вони будуть спрямовані.

Представники Patient21 поставили перед собою мету зробити охорону здоров'я доступною та якісною. Для цього компанія пропонує клієнтам можливість записатися на прийом до лікаря через Інтернет , отримати консультацію по відеозв'язку або відвідати одну з їх клінік в різних містах Німеччини. Patient21 розробляє власні медичні продукти та послуги, наприклад, домашні тести на Covid-19 або Програми профілактики хронічних захворювань.

Даному найменуванню довіряють понад 100 тисяч пацієнтів, з ним співпрацює не менше 500 партнерів, включаючи лікарів, медсестер, адміністраторів та IT-фахівців. Компанія працює в різних галузях медицини, таких як стоматологія, дерматологія, гінекологія та психотерапія. Вона також співпрацює з іншими медичними установами та страховими компаніями.

Що ж до інвестицій, то Patient21 планує розширити присутність за межами Німеччини і увійти на нові ринки в Європі. Компанія натякнула на збільшення портфоліо продуктів і послуг, вона також готується інвестувати в розвиток власної технологічної платформи.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Philips запускає систему терапії під візуальним контролем Zenition 10 для операцій з плоскопанельним детектором. А також наша редакція повідомила , що Moderna оголошує про співпрацю з IBM , Щоб використовувати ШІ та квантові обчислення для роботи над технологією мРНК.