Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Manchester City одержал победу над Real Madrid

Manchester City здобув перемогу над Real Madrid і вийшов у фінал Ліги чемпіонів вдруге за 3 роки

Надійшли новини про перемогу Манчестер Сіті над Реал Мадрид з рахунком 4: 0 в півфіналі Ліги чемпіонів, і тепер команда Пепа Гвардіоли готується до фіналу проти Інтера з Мілана

Манчестер Сіті зробив ще один крок до заповітного трофею Ліги чемпіонів, перемігши Реал Мадрид на своєму полі. Тепер Манчестер Сіті чекає фінальний поєдинок з Інтером з Мілана, який відбудеться 10 червня в Стамбулі. Новину повідомив Reuters 18 травня 2023 року.

Манчестер Сіті і Інтер Мілан зустрінуться у фіналі Ліги чемпіонів втретє за всю історію турніру. Перший раз це було в 1969 році, коли англійський клуб виграв з рахунком 2:1. Вдруге це було в 1970 році, коли італійський клуб помстився з рахунком 3:1.

Манчестер Сіті і Інтер Мілан обидва пройшли довгий і важкий шлях до фіналу Ліги чемпіонів. Англійський клуб зіграв 12 матчів, вигравши 10 і зігравши внічию два. Італійський клуб зіграв 13 матчів, вигравши дев'ять, зігравши внічию три і програвши один.

Манчестер Сіті готується до гри проти міланського Інтера за місце в Лізі чемпіонів. Перша з самого початку домінувала над 14-кратними переможцями єврокубків. Очевидно, що відкриття рахунку могло б статися ще раніше, і все ж» гості» в особі Реала " не змогли довго утримувати натиск справжніх господарів поля. Так, на 23-й хвилині Сілва пробив майже з лінії штрафного точно в ближній кут воріт Куртуа. Португальський півзахисник подвоїв перевагу своєї команди перед перервою, переправивши головою м'яч через Давида Алабу в сітку.

Цей гол послідував після того, як Тоні Кроос вдарив по штанзі зі своєї половини поля, але насправді Реал рідко створював небезпеку для воріт Манчестер Сіті, який показав одну з своїх кращих ігор в Європі в перших 45 хвилинах. Куртуа ще раз врятував свою команду на завершальних етапах матчу, коли він відбив Голанда, але Манчестер Сіті додав третій гол, коли Флік-хедер Мануеля Аканджі від штрафного удару Кевіна де Брюйне був направлений у свою сітку Мілітао. Альварес поставив крапку в цьому пам'ятному вечорі для Манчестер Сіті з акуратним завершенням після того, як він замінив Гріліша.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що футбольні клуби «Реал» і «Барселона» звинувачують один одного в корупції і сперечаються про минуле Іспанії. А також наша редакція повідомила , що «Реал Мадрид» має намір вступити в гонку з «Барселоною» за залучення 26-річного гравця.