Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Услуга «воздушного такси» от Joby Aviation Inc

компанія Joby Aviation Inc має намір впровадити послугу " повітряного таксі»

Згідно з даними,Joby Aviation Inc оголосила про отримання сертифіката, який схвалює запуск комерційних операцій з надання послуги повітряного таксі, як вона буде працювати і коли її впровадять

Згідно з даними, наданими Verve Times, 26 травня 2022 року Joby Aviation Inc урочисто оголосила про отримання сертифіката, що схвалює запуск комерційних операцій з надання послуги повітряного таксі.

Майбутнє не за горами

У четвер 26 травня організація Joby Aviation Inc отримала офіційне схвалення на розробку діяльності, яка вже до 2024 року обіцяє побудувати і почати експлуатацію справжнього аеротаксі. Компанії, проте, належить виконати колосальну роботу, зокрема, пов'язану з законодавством, перш ніж «повітряне таксі» вперше збере першу п'ятірку пасажирів і доставить з точки А В точку Б.

Безпосередньо сертифікат Федерального авіаційного управління є одним з трьох важливих кроків, що дозволяють перевезення подібного формату. За підтримки Uber і Toyota, Joby Aviation Inc планує запустити в Виробництво збірку електричних літаків з вертикальним зльотом і посадкою (eVTOL). До 2024 року компанія передбачає проводити повітряні перевезення в рамках міст і населених пунктів територіально в США .

Перші невдалі експерименти

Перший пілотований літак був випробуваний у лютому 2022 року. Льотні випробування, однак, обернулися невдачею, і прототип літака Joby зазнав аварії в рамках тестового запуску на базі в Каліфорнії. Все обійшлося без травм, помилки були враховані, а Федеральне авіаційне управління відзначило, що трохи змінить тактику затвердження пілотів для майбутніх літаків eVTOL. Проте, відстрочки сертифікації або експлуатаційних дозволів не очікується.

Joby Aviation Inc не стала приховувати інформацію про чисті збитки, їх вартість склала трохи більше 60 млн.доларів, які були вкладені в сертифікацію і ранні виробничі операції.