Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Кто с кем судится: инвесторы Twitter и Илон Маск продолжают конфликт

інвестори Twitter судяться з Ілоном Маском

Повідомляється, що інвестори Twitter згуртувалися з метою засудити мультимільярдера Ілона Маска, причиною послужив той факт, що потенційний покупець платформи прострочив розкриття інформації про його частку акцій платформи

26 травня 2022 джерело NYPost опублікувало новину про те, що інвестори Twitter згуртувалися між собою з метою засудити мультимільярдера Ілона Маска. Причиною такого рішення стало те, що потенційний покупець платформи прострочив розкриття інформації про його частку акцій платформи. На тлі цього була подана скарга до федерального Суд Каліфорнії.

Попереднє розслідування комісії з цінних паперів

Ще 11 травня комісія з цінних паперів і бірж зацікавилася тим, що Ілон Маск не дотримувався термінів розкриття його значної частки в Twitter. Місяцем раніше мільярдер оголосив, що йому належить понад 9% акцій Twitter. Ця цифра висунула Маска в топ найбільших акціонерів платформи, після якої і послідувала широко відома угода про її придбання. Однак чоловік повинен був надати офіційний документ, який доводить, що він придбав більше 5% акцій, а Маск цього не зробив досі.

Раніше повідомлялося, що Федеральна торгова комісія розслідує, чи не порушив мільярдер закон, що вимагає від компаній і приватних осіб повідомляти про певні великих угодах в антимонопольні органи.

Безпосередньо про позов

Команда інвесторів зазначила, що підприємець заощадив 156 млн.доларів тим, що утримав інформацію про покупку більше 5% акцій Twitter до терміну 14 березня. Ілон Маск продовжував купувати акції, і лише спочатку квітня, оголосив, що йому належить понад 9% акцій компанії.

«затримуючи достовірну інформацію про власну частку акцій, Маск маніпулював ринком. Це спричинило зниження вартості цінних паперів, і підприємець придбав додаткові акції Twitter за штучно заниженою ціною», — заявили інвестори на чолі з жителем Вірджинії Вільямом Хересняком. Позов був поданий після того, як мільярдер заявив про намір придбати Twitter за 44 млрд.доларів.