Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Возможны многомиллиардные финансовые потери от мошенничества в онлайн-платежах

дослідники прогнозують багатомільярдні фінансові втрати від шахрайства в онлайн-платежах

Дослідники прогнозують втрати від шахрайства в онлайн-платежах у розмірі майже 26 млрд. доларів, причому Китай залишиться на лідируючому місці по домінуванню на ринку шахрайства

Стало відомо про публікацію чергового звіту Juniper Research на тему шахрайства в онлайн-платежах. Дослідники стверджують, що фінансові втрати від цього перевалять за 25 млрд.доларів, повідомив New Atlas 26 червня 2023 року.

Про дослідження

 • Назва: Online Payment Fraud: Emerging Threats, Segment Analysis & Market Forecasts 2023-2028
 • Автори: Нік Мейнард (Nick Maynard) і Сьюзен Морроу (Susan Morrow). Вони працюють у компанії Juniper Research, яка спеціалізується на наданні послуг Бізнес - аналітики в сфері комунікацій.
 • Мета: аналіз ринку онлайн-платежів і шахрайства в ньому, прогнозування його розвитку до 2028 року, оцінка і порівняння кращих постачальників систем запобігання шахрайству в онлайн-платежах за різними критеріями і показниками.
 • Об'єкти дослідження: онлайн-платежі, постачальники систем запобігання шахрайству, різні сегменти ринку онлайн-платежів, в т. ч. Електронна комерція , грошові перекази, банківські послуги, цифрові товари та послуги та альтернативні методи оплати.

Методика дослідження

 • Прогнозування: оцінка майбутнього розвитку ринку онлайн-платежів і шахрайства в ньому до 2028 року, а також визначення ключових факторів, що впливають на його зростання або зниження.
 • Оцінка постачальників: порівняння та ранжування 21 Постачальника систем запобігання шахрайству в онлайн-платежах за різними критеріями, такими як інноваційність, диференціація, частка ринку, задоволеність клієнтів та інші.
 • Формулювання рекомендацій: пропозиція стратегій і дій для різних учасників ринку онлайн-платежів і шахрайства в ньому, таких як постачальники систем запобігання шахрайству, платіжні провайдери, торгові майданчики, банки та інші.

Результати та висновки

Серед безлічі висновків, зроблених в результаті дослідження, можна відзначити наступні:

 • Китай буде найбільшим ринком шахрайства в онлайн-платежах в світі, що припадає на понад 40% від глобальних втрат від шахрайства в 2025 році, тобто на більш ніж 12 млрд.доларів.
 • Лідерами серед постачальників систем запобігання шахрайству в онлайн-платежах є Kount, Riskified, Signifyd і SIFT.
 • Мерчант приділяє мало уваги стратегіям запобігання шахрайству у всіх своїх каналах електронної комерції.

Рекомендації

Дослідники дали наступні рекомендації:

 • Постачальникам систем запобігання шахрайству рекомендується співпрацювати з іншими учасниками ринку для обміну даними, які можуть бути використані для навчання ШІ і підвищення точності виявлення шахрайства.
 • Платіжним провайдерам слід інтегрувати системи запобігання шахрайству в свої платформи, а також використовувати технології верифікації цифрової особистості, щоб захистити своїх клієнтів від крадіжки акаунтів і платіжних даних.
 • Торговим майданчикам рекомендується впроваджувати системи запобігання шахрайству в усі свої канали електронної комерції, а також враховувати специфіку різних сегментів ринку, таких як Електронна комерція, грошові перекази, банківські послуги та інші.
 • Банкам потрібно адаптуватися до нових викликів, пов'язаних з відкритими банківськими API, які можуть збільшити ризик шахрайства в онлайн-платежах, а також співпрацювати з постачальниками систем запобігання шахрайству, щоб забезпечити безпеку своїх клієнтів.