Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

14 мая 2022 г в Мэриленде, США, пройдет фестиваль крафтового пива (Maryland Craft Beer Festival)

14 травня 2022 р в Меріленді, США, пройде фестиваль крафтового пива (Maryland Craft Beer Festival)

14 травня Парк Керролл-Крік у Фредеріку в черговий раз відкриє свої двері для всіх бажаючих взяти участь у фестивалі крафтового пива в Меріленді 2022 року

14 травня Парк Керролл-Крік у Фредеріку в черговий раз відкриє свої двері для всіх бажаючих взяти участь у фестивалі крафтового пива в Меріленді 2022 року! Після дворічної перерви, викликаної ковідними обмеженнями, організатори заходу знову збирають шанувальників якісних пінних напоїв на своєму майданчику.

Міжнародний Фестиваль Maryland Craft Beer Festival являє собою захоплюючий одноденний захід, на якому гості зможуть провести дегустацію пива більш, ніж з 40 пивоварень Меріленда, в тому числі декількох компаній, які тільки починають свою роботу і поки ще не відомі широкій публіці. Очікується, що гості фестивалю зможуть особисто оцінити близько 200 унікальних сортів пива, зварених з екологічно безпечної місцевої сировини.

Протягом усього святкового дня в парку буде звучати жива Музика - локальні концерти пройдуть на двох сценах, в них візьмуть участь відомі місцеві групи і виконавці. На ярмарку відвідувачі зможуть придбати ексклюзивні товари і речі, виготовлені американськими ремісниками, купити яскраву і цікаву сувенірну продукцію, покуштувати смачної домашньої і вуличної їжі

Вхід на фестиваль платний. Купівля найдешевшого квитка обійдеться в 15$, за ці гроші гості зможуть гуляти і веселитися в своє задоволення без доступу до дегустаційних столів. Тим, хто розраховує взяти участь в дегустації пива, доведеться заплатити за вхідний квиток від 45 до 65$. В останньому випадку шанувальникам пінного напою надається унікальна можливість спробувати дрібносерійні і обмежені тиражі пива з улюблених пивоварень Меріленда!

Вже традиційно на Maryland Craft Beer Festival збираються не тільки прості обивателі, які розраховують цікаво і весело провести час, а й представники місцевого бізнесу: власники магазинів, кафе, барів і ресторанів, постачальники продовольчих товарів, пивоварної сировини, упаковки, і, звичайно ж, самі пивовари. І поки гості п'ють і розважаються, підприємці налагоджують корисні знайомства, укладають важливі попередні угоди, проводять ділові зустрічі і навіть укладають контракти.