Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Международная выставка - ярмарка (World's Leading Wines)

13 травня 2022 р в Сан-Франциско, США, пройде міжнародна виноробна виставка-ярмарок (World's Leading Wines)

Lindeal підготував для вас статтю про міжнародну виноробну виставку - ярмарок World's Leading Wines San Francisco 2022, яку можна і потрібно відвідати! Дата, час, місце і інформація про спікерів чекають вашої уваги в статті

Американці та мандрівники з багатьох інших країн світу незмінно відзначають, що незалежно від того, коли ви відвідуєте Сан-Франциско, у цьому неймовірному місті завжди відбувається щось захоплююче та цікаве. Будь то автопробіги, феєрверки, різноманітні культурні заходи, фестивалі пива або ексклюзивного вина - нудно провести відпустку в SF неможливо.

Вино є важливою частиною культурної спадщини і національних традицій різних країн і регіонів. У зв'язку з цим немає нічого дивного в традиційно високому інтересі міжнародних виробників цього благородного напою до найбільшої в Сполучених Штатах ярмарку вина World's Leading Wines San Francisco.

Виноробна виставка - ярмарок відбудеться 13 травня в Сан-Франциско. Вже традиційно на виставковому майданчику збереться як мінімум кілька тисяч відвідувачів. Гості заходу отримають унікальну можливість спробувати новинки від провідних алкогольних брендів світу, особисто познайомитися з представниками великих компаній - виробників вина, отримати масу нової інформації про технології збору та переробки сировини.

В рамках виставки проходить дегустація, що дозволяє переконатися в найвищій якості виноробної продукції світових брендів, підібрати для себе найкращі варіанти алкогольних напоїв, стати лояльним споживачем, а може бути і партнером перспективних винних марок. Експоненти представлять гостям World's Leading Wines значний асортимент ігристих вин, білого і червоного вина, міцних спиртних напоїв, елітні сорти алкоголю.

Виставка користується стабільно високою популярністю серед професіоналів галузі. Вони приїжджають в Сан-Франциско, щоб розширити свій кругозір, ознайомитися з актуальними ринковими тенденціями, налагодити безцінні контакти з оптовими покупцями, постачальниками і партнерами.

У програмі World's Leading Wines San Francisco також значиться всесвітній конкурс спиртних напоїв. Він проводиться з 2000 року і є найстарішим змаганням винної індустрії на Північноамериканському континенті. Очікується, що в цілому на конкурс буде представлено понад 5000 спиртних напоїв в різних конкурсних категоріях.