Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Google подвергнется расследованиям

компанія Google піддасться розслідуванням з боку Великобританії на тлі її підозрілої рекламної діяльності

Повідомляється, про стурбованість Управління з конкуренції і ринків, спробами корпорації Google замістити своєю рекламною службою сторонні програми обміну, крім іншого за компанією спостерігаються незаконні операції по виключенню конкурентних послуг

Indianexpress у співпраці з Bloomerang 27 травня 2022 року розповіли про стурбованість управління з конкуренції та ринків спробами корпорації Google замістити своєю рекламною службою сторонні програми обміну. До того ж за компанією спостерігаються незаконні операції з виключення конкурентних послуг.

Підозри у незаконних діях

Британська антимонопольна служба офіційно розпочала розслідування діяльності корпорації Google. Причиною тому стали підозри в тому, що компанія вдалася до незаконного зловживання своїм становищем, оскільки Гугл володіє розвиненими рекламними технологіями. Управління з конкуренції і ринків регулярно бореться з корпорацією, і відкриття чергової справи пов'язано з тим, що представники управління стурбовані діяльність Google, в рамках якої спостерігається перевагу компанією своїм власним службам обміну рекламою.

Якщо не припиняти подібні маніпуляції Інтернет - гіганта, то він перетвориться на монополію, і конкуруючі рекламні видавці залишаться ні з чим, що неприпустимо, про це говорить Андреа Косчеллі, головний виконавчий директор Управління з конкуренції та ринків.

Як працює рекламна екосистема Google

Спостерігачі та аналітики звернули увагу на те, як Google і Facebook , об'єднавшись у Meta , перестали «боятися», і почали виявляти свою перевагу над іншими рекламними ринками. "Рекламний інструментарій Google і його конкурентів сприяють залученню аудиторії до веб-сайтів і додатків в обмін на фінансування контенту», — йдеться в заяві представників Google.

«коли видавці вирішують використовувати наші рекламні послуги, вони отримують більшу частину доходу». Чи допоможе це звернення виправдати діяльність корпорації, стане відомо вже в недалекому майбутньому.