Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Hilton Hyderabad Resort & Spa подписали контракт с Hilton

Hilton продовжує розширюватися, підписавши контракт з Hilton Hyderabad Resort & Spa

Стало відомо про підписання Hilton контракту з CKR Resorts Private Limited, це обумовлює запуск флагманського бренду Hilton в Хайдарабаді з Hilton Hyderabad Resort Spa, що означає розширення бізнесу в Індії

27 травня 2022 року FBNews повідомили про підписання Hilton угоди з CKR Resorts Private Limited. Воно обумовлює запуск флагманського бренду Hilton в Хайдарабаді з Hilton Hyderabad Resort & amp; Spa. бізнес розширюється територіально в Індії, і включає мережу з 24 готелів.

Обмін думками

Навджіт Ахлувалія, старший віце-президент і глава Hilton в Індії, сказав: «я дуже радий оголосити про підписання контракту з Hilton Hyderabad Resort & Spa. Ми активно вивчаємо стратегічні можливості для розгортання наших брендів по всій країні, і ця подія зміцнює нашу присутність у Південному регіоні Індії. Ми раді співпрацювати з CKR Resorts Private Limited і дарувати нашим гостям в Хайдарабаді гостинність світового класу».

Шрінівас Чінтала Редді, директор CKR Resorts Private Limited, відповів: «Ми раді співпрацювати з Hilton, однією з провідних компаній гостинності у світі, щоб принести міжнародний готельний досвід у штат Телангана. Хайдарабад-це місто, яке приваблює іноземних та місцевих мандрівників своєю історичною та культурною значимістю, і ми впевнені, що завдяки цьому партнерству ми зможемо запропонувати гостям гостинність світового класу».

Опис курорту

Курорт розташований у Шамірпеті, Хайдарабад, недалеко від геномної долини — високотехнологічного бізнес-центру, орієнтованого на фармацевтичні дослідження та розробки. Він розкинувся на 15 акрах, і являє собою спа- готель Hilton Hyderabad Resort & Spa зі 115 номерами і 13 віллами з безліччю басейнів, пропонуючи винятковий відпочинок Для гостей. Великі зелені галявини, сучасна Архітектура і дизайн, а також великі Банкетні та конференц-зали, все це, і навіть більше надає курорт своїм постояльцям, включаючи відмінні можливості для проведення корпоративних заходів, зустрічей, громадських заходів та весіль.