Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Обзор книги «Стартап без купюр», Екатерина Иноземцева

Книга "Стартап без купюр", Катерина Іноземцева

Читайте про що книга «Стартап без купюр» Катерини Іноземцевої. Короткий зміст, подробиці та корисна інформація про книгу

Сучасні можливості дають нам повну свободу для використання всіх ресурсів Інтернету. Тепер людині не потрібно годинами сидіти в задушливій бібліотеці і вичитувати необхідну інформацію. Бізнес - література, що отримала всесвітню популярність і успіх, вчить амбітних новачків ведення справ. у книгах Роберта Кійосакі (автор серії творів «Багатий тато, бідний тато»), Гая Кавасакі, Стіва Бланка та інших популярних авторів можна зустріти найрізноманітніші ключі до тріумфу. методи та поради дійсно ефективні, що доведено на практиці. Однак більшість з них орієнтоване тільки на західний ринок. Що робити російським стартаперам, і де їм черпати корисну інформацію? Вітчизняна бізнес-сфера дійсно сповнена несподіванок: зараз бути новачком і романтично, і ризиковано, і шанобливо одночасно. Але, на жаль, статистика дуже сумна: близько 90% початківців проектів губляться або зовсім вмирають, так і не вийшовши на широкий ринок. Щоб уникнути моментального провалу, радимо вам ознайомитися з книгою російської журналістки і письменниці Катерини Іноземцевої « Стартап без купюр"» Детальний огляд твору вже підготував для вас https://worldbank.org.ua .

Загальна характеристика книги

Книга являє собою діловий роман, дії якого розгортаються в Москві. У центрі подій-управлінці нового покоління з повністю помінялися поглядами на створення і ведення бізнесу. підприємництво і лякає, і тягне їх, і в підсумку вони знаходять способи відкривати власні проекти. вони придумують незвичайні ідеї і реалізують їх, випускаючи реальні продукти (електронні ваги, спортивні батончики, калькулятор калорій та інші цікаві штуки). Головний момент, який підкуповує читача, — правдивість і чесність. В основі сюжету книги лежать історії справжніх людей (їх імена просто трохи змінені в творі). Катерина Іноземцева легко і цікаво описує складні речі, допомагаючи новачкам вирішити виникаючі на шляху питання.

Кому варто прочитати цю книгу?

Тільки людина, яка пройшла шлях від стартапера до успішного бізнесмена, здатна поділитися дійсно ефективними порадами і техніками для досягнення результатів на підприємницькій арені. Ви просто зобов'язані познайомитися з цим твором вітчизняної письменниці, якщо ви:

 • Мрієте відкрити свою справу, але зовсім не уявляєте, з чого почати;
 • Вже є підприємцем і бажаєте вивести свій бізнес на широкий ринок;
 • Хочете дізнатися, чим живуть і яким чином мислять підприємці-початківці;
 • Вам потрібна ділова порада, але у вас немає кого запитати;

Які питання розкриває книга?

У творі порушені всі сфери бізнесу. Текст наповнений корисними техніками і принципами, здатними розкрити заховані таланти власника і направити їх в потрібне русло. На сторінках книги "Стартап без купюр" ви знайдете відповіді на наступні питання:

 1. Як і де в Москві знайти хороших інвесторів, готових платити?
 2. Як себе вести, якщо інвестор вимагає віддати йому частку у фірмі?
 3. Як легко вийти з серйозного конфлікту з партнерами і не зіпсувати відносини?
 4. Як змусити співробітників працювати згуртовано і легше пройти найважчий етап стартапу?

Книга Катерини Іноземцевої протверезить недосвідчених новачків і дозволить заглянути в саму глиб російського бізнесу. Тільки вивчивши і позитивні, і негативні сторони вітчизняного підприємництва, можна з успіхом зайти в цю сферу.

Коротко про Катерину Іноземцеву

Основною сферою діяльності жінки є просування брендів і бізнес-проектів в маси через книги і публікації ЗМІ.

Катерина Іноземцева народилася в Санкт-Петербурзі. Дитинство дівчинки проходило в оточенні батьків-вчених: батько дівчини — професор медицини, а мати — кандидат біологічних наук. Закінчивши школу із золотою медаллю, вона з легкістю вступила до інституту на економічний факультет. Професійна діяльність почалася з роботи в рекрутинговій компанії. Завдяки видатним здібностям і зусиллям, вже в 22 роки Катерина стала директором філії. Робота на серйозному місці змушувала викладатися по повній: іноді доводилося залишатися в офісі до ночі, а потім з раннього ранку знову бути на місці. Пропрацювавши деякий час на успішній посаді, жінка емоційно вигоріла. Рішення взяти невелику відпустку стало вирішальним в її кар'єрі. Трохи поміркувавши, вона вирушила до Москви, в бізнес-школу «Сколково». Повернувшись з поїздки з новими силами, Катерина пропрацювала в шаленому ритмі ще кілька років. Знову отримавши вигоряння, жінка вирішила залишити роботу і піти в бізнес: чоловік запропонував заснувати власну справу.

У 2015 році Катерина Іноземцева створила онлайн-школу «BeFit». На курсах бізнес-леді вчить правильно писати тексти, публікуватися в соціальних мережах і ЗМІ, а також розвиватися і виходити в маси за допомогою підручних засобів. з моменту запуску навчання, курси жінки пройшло вже більше трьох тисяч чоловік. Вірно підібрана тактика викладання і великий досвід Катерини допомагають учням заробляти хороші гроші на текстах, виступати на великих конференціях і навіть організовувати власні майстер-класи.

На даний момент Катерина є постійним автором статті в таких успішних російських виданнях, як РБК, Forbes , Slon, Коммерсантъ та інших.

Короткий зміст книги

Ця книга — повноцінний посібник для початківців, що складається з 50 і одного уроку. Фішкою твори є розміщені на його сторінках посилань. вони є адресами на сайти з корисною інформацією для стартаперів: список потрібних бізнес-термінів, Додатки для практики умінь, шаблони та інше. читання книг на такі серйозні теми може викликати труднощі, а особливо у новачків. Для зручності до тексту додається довідник, що містить всі потрібні для розуміння визначення.

Практична частина містить безліч тестових завдань. Щоб зробити процес навчання затягуючим і цікавим, письменниця піднесла невеликий подарунок: в кінці вас чекає кілька цікавих бонусів у вигляді інтерв'ю головних героїв, історій з 90-х і бізнес-кейсів.

Книга "Стартап без купюр" за 5 хвилин: суть уроків і основні тези

 1. Урок №1. Правильно розставляйте пріоритети та організовуйте власний час : так ви точно не пропустите доленосні зустрічі та пропозиції. Зібраність і дисципліна важливі в будь-якій сфері. Якщо ви тільки плануєте відкривати для себе бізнес-індустрію, перш за все навчитеся відрізняти потрібні заняття від непотрібних. Виконуючи порожні справи, ви можете прогавити щось дійсно вагоме. Не бійтеся викидати зі свого життя речі, які колись здавалися вам важливими, а зараз втратили будь-який сенс і, що найголовніше, користь.
 2. Урок № 2. рух вперед по життю можливий лише після повного спалення мостів минулого . Почніть жити моментом і не озирайтеся назад. Хіба можна розвивати свою справу, якщо кожна Ваша думка не націлена на майбутнє?
 3. Урок № 3. ваша справжня версія важливіша за минулу . Людям властиво оступатися, вчитися на помилках, змінюватися. Пам'ятайте, що успіх в бізнесі в першу чергу залежить від вашої віри в самого себе і справу. Прийміть своє нове " я " і дозвольте йому вести вас до успіху та кращого життя.
 4. Урок № 4. У хвилину вибору спирайтеся тільки на себе і свої переконання. Прислухатися до думки інших, звичайно, необхідно. Так люди вибудовують комунікацію і вирішують багато важливих питань. Однак у власному бізнесі немає місця чужинцям. Саме ви стоїте біля витоків справи, тому краще за всіх знаєте, що потрібно компанії для розвитку.
 5. Урок № 5. тренуйте інтуїцію . У бізнесі цей інструмент як ніколи до речі. Передбачаючи майбутнє ринку, можна врятувати компанію або вивести її на новий рівень. Головне не помилитися.

Популярні книги Катерини Іноземцевої

Олена Іноземцева отримала безцінний досвід за роки роботи в сфері бізнесу, журналістики та письменництва. Жінка ділиться знаннями та навичками у своїх книгах. Перу автора твору "Стартап без купюр" належать також наступні твори:

 1. «FreePublicity. Як просувати себе і свою справу без бюджету». Будь-який проект стає успішним через увагу глядачів (клієнтів, покупців). Для виведення продукту в маси, ясна річ, потрібні гроші. Але як бути починаючим підприємцям і винахідникам без стартового капіталу? У книзі створена добірка корисних порад, які допомагають експертам з самих різних сфер (психологам, тренерам, блогерам, дизайнерам і т.д) знаходити і використовувати відповідні інструменти просування. Стати номером один у своїй справі можливо, потрібно лише спробувати.
 2. «як стати популярним автором. Тексти на службі особистого бренду. 5 кроків"» Як не дивно, письменництво-одна з найскладніших по просуванню сфер. Хороші тексти і талановиті автори далеко не завжди бувають помічені і оцінені по достоїнству. Для виходу на світову арену досить володіти декількома вміннями: створювати якісний контент, взаємодіяти зі ЗМІ, бути на одній хвилі з аудиторією і добре володіти собою. Решта-справа наживна. Головний технологія використання цих навичок знаходиться на сторінках описаної книги.  

Книги, схожі на " Стартап без купюр»

Якщо вас зацікавив твір Катерини Іноземцевої, радимо ознайомитися з наступними корисними книгами:

 1. «Будь найкращою версією себе. Як звичайні люди стають видатними", Ден Вальдшмідт. Будь-яка людина, яка прикладає великі зусилля і приділяє багато часу роботі, бажає стати успішним. Проте цього недостатньо. Наше життя багато в чому залежить від того, як ми мислимо. На сторінках книги вас чекає безліч історій з життя видатних особистостей сучасності. Надихнувшись їх досвідом, ви навчитеся фокусуватися на власних цілях і домагатися всього, чого хочете.
 2. " до біса все! Берися і роби!», Річард Бренсон . Автор книги-успішний британський підприємець. Незважаючи на серйозність професії, Бренсон є неординарною і дуже яскравою особистістю. Чоловік переконаний, що у людини, щиро мріє про щось, є можливість досягти абсолютно будь-якої мети. Причому неважливо, володіє він знаннями, досвідом і базовими навичками в цій сфері чи ні. Головне, щоб Ви отримували кайф від процесу. Будьте готові до великого заряду позитиву, натхнення і мотивації після прочитання твору.
 3. «від нуля до одиниці. Як створити стартап, який змінить майбутнє", Пітер Тіль. Основа успіху на ринку-нестандартний погляд на світ. Якщо засновник може бачити навколишні його речі під іншим кутом, він з легкістю буде придумувати незвичайні і невтілені ніким раніше ідеї. Спираючись на досвід успішних світових компаній, Пітер Тіль розповідає про найефективнішу стратегію, яка стане важливим етапом при створенні стартапу.
 4. «фіолетова корова», Сет Годін. Як зробити свій продукт унікальним і затребуваним серед клієнтів? Відповідь проста: будьте не такими, як усі. Людей приваблює незвичайність. Завше. Яскраве забарвлення, химерна форма, нетиповий розмір — все це викликає небувалий інтерес, змушує підходити ближче, розглядати, а після, найчастіше, і купувати. Розберіть галузь, в якій ви працюєте, і з'ясуйте, що там ще ніколи не робили. Не бійтеся виділятися.
 5. «більше грошей від вашого бізнесу», Олександр Левітас. Побачивши, що прибуток Вашої компанії падає, не поспішайте засмучуватися. Для початку необхідно перевірити, чи не втрачаєте ви який-небудь важливий момент в процесі роботи. Особливу увагу варто приділити дрібним питанням, які, як вам здається, зовсім нічого не значать. Однак, чим більше таких невирішених питаннячок буде, тим швидше вони переростуть у величезний клубок проблем, розплутати який буде вже не так просто. Книга Олександра Левітаса стане відмінним помічником як для власників бізнесу, так і для рядових співробітників.

Висновок

Не вступайте на доріжку бізнесу, не дізнавшись всі нюанси цієї області. Повірте, підприємництво має не тільки позитивні сторони у вигляді прибутку і відносної влади в певній сфері. Книга Катерини Іноземцевої показує бізнес без купюр і прикрас, таким, яким він є насправді. сподіваємося, що огляд https://worldbank.org.ua був корисним та інформативним для вас. Бажаємо удачі на старті!