Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

ТОП настольных и видео игр

у що грають мільйонери: ТОП настільних і відео ігор

Топ настільних і відео ігор, в які на дозвіллі грають найбагатші і впливові люди планети, починаючи від "мафії", до "монополії", цікаве про них

Мільярдери та мільйонери зі списку Forbes , не тільки укладають угоди і стежать за котируваннями власних акцій, багато хто з них із задоволенням проводять час за настільними економічними іграми, з азартом знищують супротивників і досліджують вигадані світи в відео проектах, роблять ставки в рулетку і пробують свої сили в карти.

«ще в студентські роки, своє дозвілля я вважав за краще проводити за грою в покер. Я вважаю, що в ній виграє той, хто вміє блефувати, розробляти чіткий і продуманий план дій в умовах невизначеності. Пізніше досвід гри в покер допоміг мені у створенні успішного бізнесу " - згадує про навчання в Гарварді в одному зі своїх інтерв'ю мільярдер Білл Гейтс .

До слова сказати, Гейтс активно грає в карти і сьогодні, так, наприклад, нещодавно він зумів здобути блискучу перемогу на турнірі з бриджу в Канзасі. На думку цілого ряду експертів, сучасні економічні ігри, є відмінним варіантом, щоб відчути і на практиці вивчити особливості ведення бізнесу, пройти шлях від нікому не відомого фінансового клерка до успішного трейдера.

Найкращі настільні ігри, в які грають мільйонери

Ринок настільних ігор зростає з кожним роком: тут не здає своїх позицій визнана класика, одночасно з'являються цікаві новинки, анонсуються оновлені версії популярних у всьому світі ігор. Сьогодні ми пропонуємо своїм читачам ознайомитися з найактуальнішими варіантами для цікавого і корисного проведення часу в колі сім'ї та друзів, якими не гребують навіть заможні люди зі списку Форбс.

Редакція WorldBank.org.ua склала для вас Топ настільних ігор, в які грають найбагатші люди планети:

 1. «монополія»
 2. " грошовий потік 101/202»
 3. «Антимонопольія»
 4. " Економікус»
 5. «LibertEx»
 6. «біржові ігри: Трейдер. Бики і ведмеді»
 7. «колонізатори»
 8. « Стартап »

«монополія»

monopoly

Гра «монополія» була придумана в 1934 році Чарльзом Дерроу. З тих пір вона стабільно очолює топи найпопулярніших і відомих настільних ігор у всьому світі. Численні видання і версії, колекційні тематичні випуски сьогодні, як і кілька десятиліть тому, як і раніше привертають увагу шанувальників «ризику без ризику».

Грати в «Монополію» можна в компанії від 2 до 4 людини. Кожен гравець-це бізнесмен, у якого є початковий капітал. Мета-отримати максимальну кількість ресурсів, довівши до банкрутства своїх суперників.

" грошовий потік 101/202»

Cash flow

Творцем "грошового потоку" є відомий підприємець і письменник Роберт Кійосакі . Спочатку проект складався на основі американської економіки і включає в себе дві доріжки: інвестиційне коло і «щурячі перегони». Друга доріжка є уособленням життя середньостатистичного американця, яка проходить по колу «будинок-робота». Мета вибратися на другу доріжку через проведення операцій з інвестиціями та нерухомістю. У базовому варіанті 101/202 гравцям запропоновано дванадцять професій різного рівня і 175 карток. У продажу зустрічаються і більш складні варіанти "грошового потоку" зі збільшеною кількістю професій і карток.

«Антимонопольія»

Antimonopoly

«Антимонопольія» вперше була випущена в масовому виданні в 1973 році. Своєму створенню вона зобов'язана професору з Сан-Франциско Ральфу Аншпаху. Ключеим відмінністю цієї настільної гри від класичної версії є наявність двох основних ліній стратегій, що відображають складність боротьби малого бізнесу з великими монополістами. На самому початку гри необхідно вибрати один з напрямків дій: монополісти планують захопити владу, а їх конкуренти – це звичайні спекулянти, які намагаються отримати миттєву вигоду.

" Економікус»

Economicus

Динамічна і вельми нетривіальна гра, спрямована на розвиток бізнесу, дозволяє гравцям «скуштувати» всі принади ринкової економіки: кредити, стартапи, жорстка конкуренція, постійна поява нових галузей і, звичайно ж, постійні кризи.

На старті кожен гравець отримує по дві компанії. Надалі вони займаються їх розвитком, торгують на біржі, купують нові фірми і запускають стартапи. Метою є отримати присутність в максимально можливій кількості галузей.

«LibertEx»

Libertex

По суті, LibertEx – це повноцінний навчальний посібник для підприємців-початківців, які в гонитві за прибутком забувають про базові потреби: відпочинок, сон, психологічний стан. Концепція цього проекту полягає в моделюванні різних життєвих ситуацій, які можуть відбуватися на різних фінансових та соціальних рівнях. На початку гри гравець отримають 24 фішки, обмежений дохід і список цілей, які він планує досягти.

«біржові ігри: Трейдер. Бики і ведмеді»

bulls and bears

У набір входить дві гри: трейдери і бики і ведмеді. Першим завданням гравців є покупка максимальної кількості акцій на мінімальну грошову суму. Другий-ведеться повноцінна біржова торгівля на зниження і підвищення курсу цінних паперів. Також, як і в звичайному житті, тут можна за лічені хвилини сколотити величезні статки, а на наступному ходу – програти його і залишитися без єдиного долара.

«колонізатори»

Colonialism

У центрі гри – екзотичний острів Катана. Воно Земля сповнена прихованими ресурсами. У джунглях ростуть цінні рослини і бродять рідкісні тварини. Ось тільки за допомогою гармат цей острів захопити не вдасться – тут все вирішують домовленості. Тому, сідаємо за стіл переговорів і вчимося спільними зусиллями розробляти стратегію успішної економічної системи, що реалізується на території, доступній для проживання кожного гравця.

«Стартап»

start up

Спочатку ця гра була орієнтована виключно на розробку IT-проектів, однак, пізніше її автори випустили нові версії, орієнтовані на розвиток навичок ведення бізнесу і успішних переговорів.

Мета "стартапу" - просунути власну бізнес - ідею, створити команду мрії, навчитися залучати на свій бік конкурентів, адаптувати під себе будь-яку ситуацію на ігровому полі.

У що ще грають найбагатші та найуспішніші люди нашої планети?

В останні роки серед європейських і американських підприємців все більшої популярності набуває»Мафія" - Клубна командна психологічна рольова гра з детективним сюжетом. Зав'язка сюжету полягає в тому, що жителі міста, втомлені від розгулу мафії вирішують пересаджати всіх злочинців у в'язницю. У свою чергу мафія оголошує війну мирним жителям, маючи намір знищити їх до останньої людини. У багатьох європейських містах навіть є власні клуби і унікальні особливості цієї гри, проводяться цілі чемпіонати, в яких із задоволенням беруть участь офісні клерки, їх керівники, великі бізнесмени.

Улюблені відео ігри мільярдерів

Так само редакція пропонує ознайомитися зі списком відео ігор, які популярні серед мільярдерів:

 1. Civilization
 2. Imperium Romanum
 3. Lux Delux
 4. Bioshock
 5. Fallout
 6. Mass Effect
 7. Counter-Strike
 8. Starcraft
 9. World Of Warcraft
 10. " Бійцівський клуб»

За чутками, улюбленими іграми Марка Цукерберга, засновника найбільшої соціальної мережі Фейсбук, є - Civilization, Imperium Romanum і Lux Delux – The Game of Universal Domination. За запевненням самого бізнесмена, він навряд чи б навчився "кодити", якщо в ранньому дитинстві не захоплювався комп'ютерними іграшками.

Ілон Маск , незважаючи на свою тотальну зайнятість, встигає особисто випробувати багато новинок ігрової індустрії. У своєму Твіттері він неодноразово писав, що зазвичай віддає перевагу проектам на зразок Bioshock, Fallout і Mass Effect.

Стів Возняк, співзасновник компанії Apple Computer, впевнений, що настільні та відеоігри серйозно вплинули на його кар'єру. В автобіографії бізнесмен зізнається, що після того, як в 1981 році він потрапив в автокатастрофу, дивом залишився живий, але втратив пам'ять, позбутися від амнезії йому допомогли гри на логіку.

В'ячеслав Семенчук, засновник Life-pay.ru, My-Apps.com, ще в молодості брав участь у змаганнях з таких кіберспортивних дисциплін, як Counter-Strike, Starcraft. За його словами, бізнесмен грає кожен день, вважаючи подібне проведення часу відмінною розвантаженням для мозку і можливістю переключитися на інші завдання. Цікаво, що в числі найулюбленіших проектів, нарівні з World Of Warcraft і «бійцівським клубом» він називає «Танчики», перший варіант яких вийшов ще на знаменитій «Денді».

Висновок

Як відзначають деякі аналітики, коли ми дізнаємося, що успішним і багатим людям не чужі заняття і розваги, якими захоплені середньостатистичні жителі нашої планети, то з'являється надія, що для нашого суспільства ще не все втрачено і цілком ймовірно і шанс заробити статки, побудувати багатомільйонний бізнес є у кожного з нас.