Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Обзор книги «Бизнес как игра. Грабли российского бизнеса и неожиданные решения», Сергей Абдульманов, Дмитрий Кибкало, Дмитрий Борисов

Книга " бізнес як гра. Граблі російського бізнесу і несподівані рішення", Сергій Абдульманов, Дмитро Кібкало, Дмитро Борисов

Читайте про що книга «бізнес як гра. Граблі російського бізнесу і несподівані рішення» Сергія Абдульманова, Дмитра Кібкало і Дмитра Борисова. Короткий зміст, подробиці та корисна інформація про книгу

Важко починати будь-яку справу з нуля не керуючись досвідом успішних людей. Для початківців бізнесменів відмінним помічником стане література. творці настільних ігор «Мосигра» випустили книгу, в якій зібрані цікаві методики, корисні хитрощі, історії та важливі поради. Як правильно підібрати співробітників в нову компанію і де їх шукати? Що робити, щоб справа була успішною? Як правильно розмовляти з клієнтами, щоб продавати? Яку зарплату платити собі? Це і багато іншого ви дізнаєтеся в сьогоднішньому огляді від https://worldbank.org.ua .

Загальна характеристика книги

Твір складається з 140 невеликих глав (1-2 сторінки), кожна з яких найбільш зрозуміло описує сторони бізнесу. Текст приємно читати, оскільки автори постаралися написати його легкою мовою: у процесі навіть з'являється відчуття, ніби спілкуєшся з близьким приятелем, який розповідає тобі про підприємництво. неформальний спосіб передачі досить непростий інформації дозволяє навіть новачкам швидко розуміти важкі речі і вчитися. Найголовніше, що хочеться виділити в якості плюса, це спрямованість на вітчизняний ринок. Погодьтеся, що на полицях магазинів не так-то просто знайти роботи наших підприємців серед величезної кількості зарубіжної бізнес - літератури. Запорука побудови будь-якої успішної справи-практика, практика і ще раз практика! Читання творів про бізнес стане першим кроком до успіху, наділивши вас найціннішою і найпотужнішою зброєю сучасності — інформацією.

Кому варто ознайомитися з твором?

Книг про бізнес багато, проте далеко не всі з них корисні. письменники раз у раз намагаються нав'язати правила, дотримання яких стовідсотково призведе до успіху. насправді це маячня, тому що бізнес грає не за правилами. І рамок теж не існує. Коли людина дійсно націлений на досягнення бажаного, він ризикує і робить помилки (що, до речі кажучи, теж добре). Саме так народжується безцінний досвід, який необхідний в будь-якій справі. Вам точно потрібно прочитати цю книгу, якщо ви:

 • Вже маєте свою справу і бажаєте розібрати на прикладах свої помилки, щоб зробити фірму успішніше;
 • Бажаєте вивести компанію на новий рівень;
 • Цікавитеся темою вітчизняного бізнесу;
 • Вам потрібні ділові поради, але у вас немає кого запитати.

Вивчивши кожну історію і вловивши мораль, закладену авторами, ви зможете по-іншому поглянути на бізнес-сферу.

На які питання допоможе відповісти книга?

Оскільки книга дуже зручна оформлена, ви можете ознайомитися як з кожною главою, так і з окремими вподобаними частинами. Ми настійно рекомендуємо розібрати наступні питання:

 1. Яку зарплату виплачувати самому собі і своєму приятелеві?
 2. Як скласти бізнес-план та фінансові моделі?
 3. Як і коли потрібно підвищувати заробітну плату працівникам?
 4. Як почати займатися тільки своїм життям і перестати рахувати чужі гроші?
 5. Як навчитися говорити " ні " на співбесідах?
 6. За якими критеріями підбирати приміщення?
 7. Чи може підприємець розуміти клієнта і як навчитися це робити?

На сторінках книги вас чекають ще десятки інших порад, хитрощів і реальних історій.

Коротко про Сергія Абдульманова, Дмитра Кібкало, Дмитра Борисова

Сергій Абдульманов — маркетинговий директор компанії і співвласник рекламного агентства. вища Освіта у сфері математики отримав в Астраханському Державному університеті. Має великий досвід роботи в різних областях: чоловік деякий час був редактором газети, керівником рекламного відділу, а також володів IT-компанією. У "Мосигру" прийшов в 2010 році. З того моменту компанія отримала кілька значних нагород, найпрестижнішою з яких стала премія «великий оборот» 2018 року. "Мосігра «перемогла в номінації»Краща маркетингова компанія". Сергій Абдульманов став "кращим роботодавцем".

Дмитро Кібкало — російський підприємець і один із засновників компанії. інтерес до настільних ігор у нього проявився ще в дитинстві. У більш усвідомленому віці звичайна зацікавленість переросла в справжнє захоплення. Після закінчення школи Дмитро вступив до Московського державного університету на факультет математики і механіки. Отримавши диплом, чоловік перепробував себе в декількох сферах: він працював у спортивних організаціях, а також цікавився шоу-бізнесом і навіть мріяв зробити кар'єру в цій галузі. Друга мрія здійснилася: на даний момент Дмитро є директором продюсерського центру «Колізей». До основного свого захоплення-настільних ігор, повернувся в кінці 2000-х, ставши співзасновником магазину «Мосігра».

Дмитро Борисов — комерційний директор фірми. про життя чоловіка відомо небагато, проте про професійну діяльність розказано широко. У 2008 році Дмитро Борисов і його друг — другий засновник «Мосігри» Дмитро Кібкало, вирішили створити компанію з настільних ігор. Перші кроки фірми були досить дрібними. Все почалося з виникнення ідеї новорічного подарунка: на механіко-математичному факультеті МДУ, де навчався Кібкало, ще в 70-ті роки студентами була розроблена Гра «Шакал». Приятелі знайшли художника, який розмалював ігрові деталі, проте відразу випустити гру в тираж не вийшло. Від виробників друзі отримали відмову: партія була замалою для випуску. Борисов і Кібкало не зневірилися і зібрали потрібну суму для друку 100 копій набору. Вже в кінці 2008 року був запущений перший інтернет-магазин , а трохи пізніше з'явилася і точка для самовивозу. Навесні 2009 року було відкрито ще одну філію в Москві, а після в Києві і Санкт-Петербурзі.

У 2016 році чоловіки втрьох випустили книгу-помічник бізнесменам. Твір " бізнес як гра. Граблі російського бізнесу і несподівані рішення» наповнене порадами не тільки для новачків, але і для досвідчених підприємців, які бажають вивести свою справу на новий рівень.

Короткий зміст книги

Найцінніше в цій книзі те, що автори не просто просторікують на тему бізнесу, а пишуть про реальний досвід створення успішної на російському ринку компанії. Зараз філії фірми» Мосигра " представлені в більш ніж 30 містах країни. Ми вибрали кілька важливих цитат, з якими повинен ознайомитися кожен перед повноцінним читанням твору.

 1. «те, що ти робиш, має тобі подобатися». Автори переконані, що не можна нехтувати своїми бажаннями: якщо питання стоїть про втрату грошей або про виконання нелюбимої роботи, вибирайте перше. У бізнес ви йдете для самого себе. Пам'ятайте, що спочатку йде задоволення процесом і тільки після — прибуток.
 2. «успіх повинен мати певні критерії». Простіше кажучи, потрібно поставити перед собою цілі. Якщо їх немає, і ви працюєте просто так, то в чому сенс?
 3. «конфлікти і проблеми на роботі виникають через лінь і роздовбайство співробітників. План допомагає уникнути цього». Незважаючи на те, що мало хто діє, спираючись на план, його існування хоч трохи, але дисциплінує.
 4. «у власному бізнесі не можна зупинятися». Працівникам за наймом в цьому плані простіше: їх направляють і роздають поради. Наявність своєї справи передбачає постійний рух. Зупинка обов'язково призведе до падіння.
 5. «у довгостроковій перспективі товар має найбільшу вагу». Саме тому потрібно вкладати максимум сил, коштів і часу в його створення.

Книга " бізнес як гра. Граблі російського бізнесу і несподівані рішення " за 5 хвилин: основні ідеї та поради

 1. Гроші люблять рахунок. Або ніколи не беріть в борг, або повертайте взяті кошти швидко. Якщо любите витрачати, спочатку навчитеся заробляти і полюбите цей процес так само сильно.
 2. Працюйте з професіоналами. Звичайно, це може бути проблематичним, оскільки праця висококваліфікованих фахівців коштує пристойно. Однак якщо головною метою Вашого бізнесу є значне збільшення доходів, приймайте в штат тільки профі.
 3. Зрозуміти клієнта можна тільки попрацювавши з ним. Поставте себе на його місце і уявіть, що якась людина спізнюється на Вашу важливу зустріч, в магазині немає здачі, кур'єр не дзвонить вже годину. Що ви відчуваєте в цей момент? Ми впевнені, що це мікс образи і роздратування. Саме тому робити подібне не можна. Позбавтеся від некрасивих звичок, і тоді клієнти теж почнуть розуміти вас.
 4. Вміння торгуватися дорогого коштує. Не думайте, що торгуються тільки продавщиці на базарі. Насправді торг-база в будь-якому бізнесі.
 5. Не скидайте всю провину за зроблену помилку на підлеглих. У бізнесі має бути поділ 50/50. Якщо ви керуєте, то у ваші обов'язки входить контроль діяльності співробітників, уточнення деталей і перевірка. Запам'ятайте, що для забезпечення плавного зльоту і м'якої посадки працюють обидва пілоти. Зреченість одного з них від рулювання цієї великої махиною може погубити їх обох.
 6. Не можна просити, але можна пропонувати. Ввічливе прохання точно скаже про слабкість керівника. Бізнес-серйозна і місцями жорстка сфера, тому і підхід до роботи в ній повинен бути відповідним. Коли ми що-небудь просимо, контрагент пропонує нам це на власних умовах (найчастіше за гроші). Уміння правильно презентувати компанію і надані нею послуги допоможе не тільки заощадити кошти, але і добре прорекламує фірму.
 7. Не бійтеся простоти. Всі чомусь намагаються представити наворочені і екстравагантні продукти. Можливо, люди вважають, що яскравий і незвичайний зовнішній вигляд здатний залучити більше покупців. Однак Профі завжди роблять просто, але правильно. Головне враховувати всі побажання і пропозиції, щоб виконати поставлене завдання на 100%.
 8. Завжди обіцяйте менше, ніж плануєте дати. Якщо відразу говорити людині точну суму за виконану роботу, ідеально виправдане очікування знизить оцінку клієнта. Невелика надбавка до спочатку обговореної сумі викличе приємні емоції.

Популярні книги Сергія Абдульманова, Дмитра Кібкало та Дмитра Борисова

На жаль, «бізнес як гра. Граблі російського бізнесу і несподівані рішення» — єдина спільна робота Трійці. Однак Сергій Абдульманов і Дмитро Кибалько удвох створили твір «бізнес на свої», що розповідає про способи формування цікавих ідей і виведення їх на широкий ринок. Воно найкраще підійде тим, хто не має уявлення про становлення власної справи, але бажає спробувати себе в цій сфері.

Сергій Абдульманов також випустив свою особисту книгу під назвою «євангеліст бізнесу. Розповіді про контент-маркетинг і бренд-журналістику в Росії"» У творі директор "Мосігри" з маркетингу розповідає про всі аспекти роботи у сфері реклами та журналістики.

Книги, схожі на «бізнес як гра. Граблі російського бізнесу і несподівані рішення»

 1. «відповідь: як досягти успіху в бізнесі, отримати фінансову свободу і жити щасливо», Джон Ассараф і Мюррей Сміт. Книга присвячена мрійникам, які сумніваються в тому, що їхні бажання коли-небудь збудуться. Пора відкинути сумніви і почати діяти! У цьому Вам допоможе «відповідь», написаний професіоналами, які протягом багатьох років займаються дослідженням підприємництва і знають всі секрети цієї справи.
 2. «бізнес з нуля. Метод Lean Startup для швидкого тестування ідей і вибору бізнес-моделі», Ерік ріс. Створити унікальний і цікавий проект досить просто, а ось вивести його на ринок і зробити успішним (щоб товар користувався попитом) — складно. У своєму творі Ерік ріс на прикладах показує, як це зробити.
 3. «чорні буйволи бізнесу», Денис Соколов. Автор розглядає сферу зсередини, розповідаючи читачам про управління компанією, правильному підборі співробітників і інші особливості.

Висновок

Якщо до цього моменту у вас були сумніви щодо відкриття своєї компанії, то зараз ви можете сміливо їх відкинути. Книга Сергія Абдульманова, Дмитра Кібкало та Дмитра Борисова наповнена корисними порадами Як для новачків, так і для досвідчених підприємців. сподіваємося, що вам допоміг огляд від https://worldbank.org.ua . Не бійтеся втілювати свої ідеї в реальність і заробляти на цьому!