Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Обзор книги «Лучшее время начать. Мечтать, творить и реализовать себя в зрелом возрасте», Джулия Кэмерн

Книга " найкращий час почати. Мріяти, творити і реалізувати себе в зрілому віці», Джулія Кемерн

Читайте про що книга «найкращий час почати. Мріяти, творити і реалізувати себе в зрілому віці» Джулії Кемерн. Короткий зміст, подробиці та корисна інформація про книгу

Ніхто з роками не молодшає. Хтось цей факт приймає як даність, а хтось не бажає миритися з реальністю. Однак вік-не порок, і навіть пенсія може проходити весело і цікаво. На жаль, багато людей, відпрацювавши досить і нарешті вийшовши на заслужений відпочинок, виключаються і впадають в Тривалість апатії. Звикнувши до народження дітей і турбот, вони виявилися невільними, чим необхідно займатися. Книга Джулії Кемерон " найкращий час почати. Мріяти, творити і реалізовувати себе в зрілому віці» розповість, як настане цей період з нудного временипрепровождения за кросвордом або стан в справжню пригоду. Повірте, в зрілому віці життя може заграти абсолютно новими фарбами, важливо лише спробувати. Детальний огляд творів вже чекає вас в новому огляді від https://worldbank.org.ua . Приємного читання!

Загальна характеристика книги

Нововиявлена свобода спочатку може лякати. Часу здається настільки багато, що людина не знає, що його можна використовувати. Джулія Кемерон розповідає, що пенсійно-відмінний період для розвитку творчих потенціалів. Таке дозвілля не тільки заповнює безкоштовні дні, а й заповнює кожен день за допомогою емоцій. Книга письменниці є 12-тижневим курсом, основним завданням якого є переосмислення життя і самого себе. У тексті ви знайдете підказки, які будуть супроводжувати вас на нових шляхах і направляти в вірне русло. Ось деякі з них:

 1. Ретельно писати мемуари. Заняття неминуче зануритися в минуле і оцінити свій життєвий досвід.
 2. Візьміть у звичку після пробудження створення ранкових сторінок у своєму блокноті. Записуйте туди те, що йде зсередини: бажання, страхи, образи, радість та інше. Такий підхід очищає ваш розум і привносить ясність на прийдешній день.
 3. Організуйте побачення з собою. Дивно, але дієво, однак. Подібне проведення часу подарує безліч позитивних емоцій і дозволить краще пізнати себе і власне бажання.
 4. Гуляйте наодинці. Іноді необхідно залишитися наодинці з собою і власними думками.

Таким чином, ви проводите вільний час з обережною користю. Не варто переживати через вік, оскільки творчий початок ніколи не старіє і чекає моменту, щоб виявити себе.

Кому варто прочитати цю книгу?

Вам точно потрібно звернути увагу на твір Джулії Кемерон, якщо ви:

 • Приходять на роботу і не знають, чим займаються у вільний час;
 • Бійтеся пробувати себе у творчості, списуючи все на вік;
 • Завжди хотіла пов'язати своє життя з творчістю, але вибрала інший шлях;
 • Вважає, що пенсія не може проходити цікаво і весело;
 • Бійтеся нудної старості;
 • Бажаю знайти свою креативність і навчитися застосовувати навички на практиці;
 • Втратили і мрієте нарешті знайти себе, усвідомити своє бажання.

Відхід від роботи і вихід на пенсію напевно наводить на питання: а що далі? Швидше за все, більшість читачів зрілого віку уявляють собі день бабака, зростають з нудних рутинних справ на Параметри перегляду телевізора або читання газети. Не поспішайте впадати у відчай: у книзі Джулії Кемерон вас чекають надихаючі історії пенсіонерів, які впустили в своє життя творчість і не пошкодували про це. Варто лише спробувати, і ви зменшите відчуття стійкості від кожного пройденого дня.

Коротко про Джулію Кемерон

Всі книги Джулії Кемерон не дарма мають творчу спрямованість: письменниця входить в список головних експертів Сполучених Штатів по креативності. Любов до написання книг жінці прищепили ще в дитинстві: вона росла в освіченій сім'ї, всі члени якої багато читали. Надивившись на вічно створює власні твори маму, Джулія з ранніх років сама пристрастилася до письменництва.

Твори жінки містять корисні для читачів поради, оскільки вона сама є творчою особистістю. На її рахунку 32 науково-популярних книги і 2 художніх твори. Крім цього, в основі трьох знаменитих мюзиклів лежать її Музика і слова. Вона також займається написанням п'єс і має кілька віршованих збірок.

Зміст книги

Джулія Кемерон переконана, що найважливішим умінням для людини будь-якого віку є прийняття себе. Потрібно зрозуміти, наскільки кожен з нас унікальний і неповторний. Усвідомлення власної індивідуальності і несхожості на інших допоможе знайти сенс життя і знайти заняття до душі. 

На сторінках книги письменниця розмістила підказки для читачів, які коротко були описані вище. Це 4 творчих інструменту, здатних перевернути вашу свідомість і змусити поглянути на звичайні речі іншими очима.

 1. «ранкові сторінки». Зазвичай після пробудження людина йде у ванну кімнату, після чого снідає і приступає до виконання запланованих справ. Якщо це про вас, то, на жаль чи на щастя, вам належить повністю поміняти свій звичний графік. Прокинувшись, відразу сідайте за стіл і пишіть три-чотири сторінки тексту про що завгодно. Можете присвятити їх вашим мріям, страхам, бажанням. Розкажіть папері про все, що Вас турбує або цікавить. Через кілька тижнів виконання такого завдання ви помітите, як змінилися ваші мемуари. Тексти стануть більш особистими, а ваш розум — чіткішими. Ви зможете ближче познайомитися зі своїми позитивними сторонами і зрозумієте, як боротися з негативними. За допомогою подібних одкровень вашому погляду відкриються раніше непомітні блоки, зруйнувавши які, ви зможете повноцінно рухатися далі. Для збільшення ефективності методики, необхідно виконувати вправу щодня.
 2. «творче побачення». Ця пригода передбачає проведення часу в повній самоті. Під час такого побачення людина відкриває свої нові сторони, досліджує власні інтереси і знаходить улюблену справу, нарешті. Місце проведення заходу залежить від ваших бажань. Зовсім не обов'язково придумувати щось дороге і яскраве: ідеальним варіантом буде місце, надихаюче вас. Щоб побачити результат, досить почати з годинних прогулянок або посиденьок в кафе за улюбленим напоєм.  
 3. Прогулянка. Дуже простий, але ефективний прийом. Почніть щодня виходити на вулицю приблизно на 20-30 хвилин. Повірте, навіть короткі прогулянки допоможуть освіжити ваш розум. Радимо залишити мобільний телефон вдома, щоб ніщо не відволікало вас від принад природи і суспільства самого себе. Поспостерігайте за тим, що відбувається навколо, подумайте про щось віддалене. Можливо, саме так до вас прийде осяяння, і ви усвідомлюєте, в чому ваше справжнє призначення в цьому житті.
 4. Історія життя. Для виконання вправи потрібно розділити ваш справжній вік на 12. Тепер у вас є рівно 12 тижнів, щоб повністю описати своє життя на папері з першого спогаду і до нинішніх часів. Цілком ймовірно, що думки про дитинство нагадають вам про якісь творчі бажання, які так і не збулися. А раптом ви, будучи дитиною, мріяли стати художником або письменником? Пенсія-відмінний період, щоб втілити свої дитячі бажання в реальність. Просто подумайте: зараз є і час, і можливості. Пора починати!

Книга " найкращий час почати. Мріяти, творити і реалізувати себе в зрілому віці» за 5 хвилин: корисні поради людям зрілого віку

У книзі є кілька цікавих моментів, з якими ми хочемо вас познайомити. Вони, звичайно, максимально прості, але багатьом з читачів буде корисно це почути.

 1. Шукайте себе. Не маючи сенсу життя, людина просто існує. Усвідомивши, що протягом довгих років ви просто крутилися у величезному колесі щоденних турбот, не дивно впасти в депресію або запанікувати. Зараз у вас є сила-силенна часу для того, щоб досліджувати навколишній світ і шукати те, що приносить вам задоволення. Вам вже не потрібно гнатися за кар'єрою і грошима: все, чого ви хотіли досягти в професійній сфері, швидше за все, виконано. Тепер пора подбати і про себе коханого. Оточуйте себе хобі і цікавими справами. Тільки так у вас вийде відшукати те саме заняття, яке наповнить кожен ваш день щастям.
 2. Не забувайте відпочивати. Працюючі люди часто звинувачують себе за відпочинок і навіть називають цей процес неробством. Це абсолютно неправильно: якщо бігти до своїх цілей без зупинки, можна занадто швидко втомитися, розчаруватися і врешті-решт вигоріти. Залишайтеся наодинці з собою, розслабляйтеся, спостерігайте за природою. Іноді важливо просто нічого не робити. Не обмежуйте себе в цьому.
 3. Віра в себе — запорука успіху. Постарайтеся позбутися страху невдач. Просто зрозумійте, що жодна успішна людина не досягла висот без падінь. Всі ми люди, і всім властиво помилятися. Однак вразливість і вічна жалість до себе не наблизять до мрії. Дбайте про свій стан, але не забувайте, що на шляху вас чекає ще безліч перешкод, і тільки сила духу і віра в свою справу допоможуть їх подолати.
 4. Зараз найкращий час. Перестаньте відкладати заплановане на завтра. У кожній людині є творчий потенціал, який лише потрібно розгледіти. Почніть прямо зараз.
 5. Не дозволяйте собі тонути в часі. Природно, Ви ще не звикли до такого обсягу свободи, оскільки робота займала більшу частину дня. Однак надлишок часу не повинен вас лякати: варто просто почати планувати свої щоденні дії, і ви побачите, як легше стало жити.

Популярні Книги Джулії Кемерон

 1. «Право писати». Неважливо, з якої причини ви почали писати: головне, щоб Ви отримували задоволення від процесу. У книзі зібрані найбільш корисні для початківців і досвідчених письменників поради, які допоможуть правильно підбирати слова, справлятися з кризою і завойовувати інтерес читачів.
 2. «золота жила». Твір відмінно підійде тим, хто бачить в собі потенціал, але боїться взятися за справу.
 3. «довгі прогулянки. Практичний підхід до творчості"» Не знаєте, як подолати виниклі на творчому шляху перешкоди? Тоді ця книга точно для вас! Зміст цього твору Джулії Кемерон надихає читача на створення чогось нового, а також допомагає боротися із застоєм і апатією до улюбленої справи.
 4. «Художник є в кожному. Як виховати творчість у дітях"» Кожна людина креативна, але для розвитку здібностей потрібна хороша практика. Ця книга-посібник для батьків, які бажають допомогти своїм дітям розкривати творчий потенціал. Твір наповнений корисними вправами як для спільного, так і для самостійного виконання. Заняття по даній книзі найкраще підійдуть для дітей до 12 років. Почніть закладати творчі цеглинки в фундамент життя вашої дитини!
 5. «слухай як художник. Творча та особиста трансформація за 6 тижнів"» За допомогою технік, представлених в книзі, можна навчитися слухати і чути своє оточення. Це дозволить внести ясність в життя і почати краще розуміти людей навколо.

Книги, схожі на «найкращий час для початку. Мріяти, творити і реалізувати себе в зрілому віці»

 1. «НІ СИ. Будь впевнений у своїх силах і не дозволяй сумнівам заважати тобі рухатися вперед», Джен Сінсеро.
 2. «Підсвідомість може все!", Джон Кехо.
 3. «успіх або встигнути», Олексій Гончаров.
 4. «краще пізно, ніж ніколи. Як почати нове життя в будь-якому віці», Барбара Шер.
 5. " геть вік, до біса будинок!", Тім Бауершмідт, Реймі Ліддл.
 6. «наступні 50 років. Як обдурити старість", Кріс Кроулі, Генрі Лодж.
 7. «Прайм-тайм. Після 50 життя тільки починається", Джейн Фонду.

Висновок

Запам'ятайте, що вік — не порок, і багато людей після виходу на заслужений відпочинок Тільки починають жити. Не лякайтеся достатку вільного часу: якщо ви не хочете кожен свій день проводити нудно і нецікаво, займіться творчістю. Впустивши його в своє життя, ви помітите, як вона наповнюється емоціями, а ви відчуєте себе набагато щасливішими. Знайти улюблену справу вам допоможе книга Джулії Кемерон " кращий час почати. Мріяти, творити і втілювати себе в зрілому віці». вважаю, що огляд від https://worldbank.org.ua підбадьорив вас і потік в потрібне русло. Творіть і пам'ятайте, що все тільки починається!