Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Подписчики Netflix из Австралии жалуются на ущемление прав по сравнению с клиентами из США

австралійські абоненти Netflix скаржаться на порушення прав порівняно з клієнтами США

Повідомляється, що австралійські Передплатники Netflix, оголосили про претензії до послуг, що надаються платформою, оскільки вважають що ущемляються їх права в порівнянні з користувачами, які проживають в США

Відповідно до джерел news.com 27 травня 2022 року австралійські Передплатники Netflix , яких в цілому налічується близько 6 млн.людей, оголосили про претензії до послуг, що надаються платформою.

Про Австралійський сегмент Netflix

Netflix — це потоковий гігант із приголомшливими 221,6 мільйонами абонентів у всьому світі та приблизною вартістю 176 мільярдів доларів. Але у 6 мільйонів австралійських передплатників є спільна проблема-відсутність ряду найменувань, пропонованих в Даун-Андер, в порівнянні з наданими закордонними послугами.

Користувачі з США , наприклад, мають набагато більший вибір назв: в Америці доступно понад 5500 найменувань, а не 601, як в Австралії. Але австралійці не самотні в цій скарзі-вона виявилася більш широкомасштабною. Але все досить законно, дотримані авторські права, враховані географічні ліцензійні обмеження, що відрізняються в залежності від країни. А значить, кожен отримує те, що йому належить.

Ювілей Netflix

У серпні 2022 року платформі виповнюється 25 років. Завоювавши популярність, він став високобюджетним голлівудським блокбастером. І дії компанії, що спостерігаються в останні роки, очевидно, не догоджають кожному користувачеві. У 2007 році Netflix почав пропонувати передплатникам можливість транслювати деякі свої фільми та телешоу прямо вдома через Інтернет . Першим фільмом, прем'єра якого відбулася виключно на сервісі (в США), стала норвезько-американська кримінальна драма «Ліліхаммер», яка вперше вийшла в ефір 25 січня 2012 року.

Однак шоу одночасно транслювалося на норвезькій станції NRK1, що в очах багатьох дискваліфікує його як справжній Netflix Original. Визнаним дебютом платформи вважається трансляція політичної драми»Картковий будиночок".