Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

WhatsApp разрешит пользователям сохранять исчезающие сообщения

WhatsApp може дозволити користувачам зберігати зникаючі повідомлення до того як вони пропадуть

WhatsApp тестує нову функцію, яка дозволить користувачам зберігати повідомлення в зникаючих чатах, навіщо це потрібно і які мотиви переслідує керівництво компанії

The Indian Express 27 травня 2022 року повідомив, що WhatsApp знаходиться на стадії тестування нової функції, яка дасть користувачам можливість зберігати повідомлення в зникаючих чатах.

Месенджер ввів функцію зникаючих повідомлень для того, щоб зробити спілкування більш приватним. Але все одно в зникаючих чатах може бути інформація, яку користувачі захочуть зберегти собі, щоб скористатися нею пізніше. Такою інформацією може бути набір інструкцій, адреса, номер телефону або щось подібне.

WhatsApp розуміє потреби своїх користувачів і зможе виправити ситуацію новою функцією, яка дозволити зберігати повідомлення з зникаючого чату.

Нова функція, за повідомленнями WABetaInfo, знаходиться на стадії тестування і буде доступна дещо пізніше у бета-користувачів WhatsApp на iOS , Android і на стаціонарних комп'ютерах. Після перевірки нова функція з'явиться в стабільній версії.

Судячи з інформації з скріншоту тестування, WhatsApp зробить спеціальний розділ в профілі чату «збережені повідомлення». Функція буде знаходитися між параметрами «відмічені зірочкою повідомлення» і «відключити повідомлення».