Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Новая разработка в сфере смартфонов от Samsung

Samsung представив нову розробку в сфері смартфонів, Galaxy M13

Компанія Samsung влаштувала анонс технологічної розробки, публіці був представлений телефон нового покоління Samsung Galaxy M13, яким буде смартфон, його функціональна складова

Згідно з даними GSMAarena від 27 травня 2022 року компанія Samsung влаштувала «тихий» анонс розробки, над якою працювали співробітники компанії останнім часом. Без зайвих урочистостей публіці був представлений телефон нового покоління Samsung Galaxy M13.

Новинка від компанії Samsung

Представники компанії Samsung представили широкій аудиторії новинку, мобільний телефон серії «A», Samsung Galaxy M13. Любителі даної марки телефонів вже звернули увагу на те, що зовні апарат сильно схожий на смартфон a13. Проте, знайшлися і ті, хто визнав і оцінив новинку по достоїнству.

Під питанням поки залишається вартість телефону, хоча більшість вважає, що новинка буде досить-таки доступною. Як уже зазначалося, великої презентації поки не було, тому багато моментів залишаються не розкритими. Незабаром очікується більш офіційна подія, присвячена рекламуванню нового телефону, територіально в Європі.

Характеристики Samsung Galaxy M13

Зовнішній вигляд Galaxy M13 був показаний разом з його повними характеристиками на офіційному сайті Samsung Mobile Press. Одна з головних особливостей апарату полягає в наявності у нього камери з роздільною здатністю в цілих 50 мегапікселів. Оновлений дизайн поки представлений в трьох основних кольорах корпусу: темно-зелений, "помаранчева мідь", блідо-блакитний. Galaxy M13 відрізняється більш свіжим дизайном від попередників. Він оснащений новим прямокутним модулем із закругленими сторонами. Цей модуль надає Galaxy M13 дизайн, дуже схожий на Galaxy A23.

Samsung Galaxy M13 має ряд функцій, таких як великий екран, акумулятор на 5000 мАг. Технічні характеристики Samsung M13 використовують 6,6-дюймову IPS-РК-панель з роздільною здатністю Full HD. Цей екран з дизайном Infinity-V має» чубок " у формі краплі води.