Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Microsoft стал недорогим рекламным сервисом для Netflix

Netflix вибрав Microsoft як недорогий рекламний сервіс

Платформа Netflix для співпраці за технологіями і рекламі вибрала Microsoft, тим самим вона стане ближче до запуску нового виду підписок і залучення нової аудиторії

Netflix Inc. буде співпрацювати з Microsoft Corp., які зобов'язуються надавати технології та рекламу. Таким чином, Netflix стане на крок ближче до запуску нового виду підписок, які обіцяють залучити нову аудиторію глядачів, готових відволікатися на рекламу в процесі перегляду улюблених шоу, повідомив Bloomberg 13 липня 2022 року.

Потокова програма вже давно роздумує про постачання відео послуг з включенням рекламних роликів. Статистика показала, що багато користувачів готові до таких змін, якщо вони посприяють зниженню ціни підписки. Варто відзначити, що абоненти з поточною підпискою не бачитимуть рекламу.

Раніше відсутність реклами серед послуг Netflix була гідністю та перевагою потокової служби, але обставини змусили змінити позиції. Компанія втратила багатотисячну аудиторію, і щоб виправити становище, довелося жертвувати колишніми принципами.

Щоб швидше реалізувати нові плани, компанії потрібен був партнер, і представники Netflix розглядали кілька варіантів, і в підсумку переможцем стала Microsoft. Остання стане ексклюзивним сервером і продавцем реклами на Netflix, компанії з 222 мільйонами передплатників і ще більшою кількістю глядачів. Пізніше Netflix позитивно висловився про свій вибір, відзначивши здатність задовольнити всі потреби в рекламі. З боку Microsoft надійшла пропозиція проявити гнучкість для інновацій з плином часу як в області технологій, так і в сфері продажів, а також надійний захист конфіденційності для учасників.

Впровадження реклами вже створює проблеми для Netflix, який у середу представив кілька подробиць про те, як і чи хоче він вставляти рекламні ролики в оригінальні серіали , які були зняті та відредаговані для служби без реклами.