Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

TikTok ужесточит родительский контроль за страницей For You

TikTok вдосконалив контроль за сторінкою For You

Тепер користувачі соціальної мережі TikTok можуть вказати ключові слова і хештеги, які для них небажані для показу в стрічці

Соцмережа TikTok оголосила, що будь-який користувач зможе вказати тематичні слова, які не хоче бачити, після чого додаток автоматично почне фільтрувати контент. Нововведення поширюється на всі публікації, включаючи відеоролики "Зроби сам", кулінарні рецепти з використанням м'яса або іншого продукту, назви косметики, виду спорту. Це дозволить більш ретельно контролювати зміст новинної стрічки, повідомив The Verge 13 липня 2022 року.

Розробники анонсували запуск ще двох нових інструментів автоматичної модерації і фільтрації вмісту. Перший-Content Levels-призначений для оцінки тематичної зрілості відеороликів. Якщо алгоритми оцінять відео як доросле, то молоді користувачі його не побачать. Другий - the Other-буде сортувати ролики за можливою масовою шкодою, яку вони можуть завдати. До цієї категорії відносяться всілякі дієти, депресивне і інше подібне відео.

TikTok кілька місяців розробляв автоматичні алгоритми ранжирування роликів, але до останнього чинив опір їх введенню. Однак соціальній мережі довелося піти на цей крок, так як популярність проблемного контенту в молодіжному середовищі стрімко зростає. 

Зараз користувачі можуть відфільтрувати тільки окремі слова, але поступово система модерації вона буде вдосконалюватися. Експерти впевнені, що нововведення підуть на користь всьому tiktok: він почне краще розуміти інтереси глядачів і об'єктивніше оцінювати публікуються відео.

У компанії повідомили, що нові функції стануть доступні в найближчі тижні.