Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Гонконг стремится вернуть себе статус мирового банковского сектора

за допомогою великих самітів Гонконг прагне повернути собі статус світового банківського сектора

Центральний банк Гонконгу, в листопаді братиме участь у великій конференції, очікується, що в заході візьмуть участь глави багатьох міжнародних банків, тому що Гонконг хоче повернути на круги своя міжнародну торгівлю

За повідомленням Street Register 27 травня 2022 року, у листопаді планується велика конференція , в якій буду брати участь центральні банки Гонконгу. Крім того, очікується, що в заході візьмуть участь глави міжнародних банків. Ця подія пов'язана з бажанням Гонконгу повернути на круги своя міжнародну торгівлю, яка постраждала за ці два роки від закриття кордонів.

Ця зустріч у Гонконзі стане першою за три роки для більшості топ-менеджерів.

Як заходи проти коронавірусу, всі ті, хто не є громадянами Китаю, не могли перетнути кордони країни. Китай вводив найсерйозніші обмеження, які допомогли проти хвороби, але завдали серйозного удару економіці через практично повну заборону в'їзду для ділових і туристичних поїздок. Особливо сильно позначилися заходи в сфері фінансових послуг.

За повідомленнями джерел, що базуються в Гонконзі іноземні інвестиційні банки тісно співпрацюють з валютним управлінням Гонконгу. Очікується, що прийдешній захід пройде паралельно з турніром регбі-сімки, який з початку пандемії кілька разів був відкладений, пройдуть з 4 по 6 листопада цього року.

Для конференції Управління грошового обігу Гонконгу (HKMA) обов'язковий тижневий карантин повинен бути скасований, інакше є ймовірність меншого числа беруть участь від міжнародних банків. Для решти нерезидентів семиденний карантин не знято, хоча і знято дворічну заборону для в'їзду іноземних громадян.

Повідомляється, що існують пільги для вищих фінансових керівників для поїздок до Гонконгу. Але мало хто користується цим, з урахуванням необхідності подачі заяви в регулюючі органи.  Поки немає офіційних заяв від головних осіб Гонконгу про зняття карантинних обмежень. Керрі Лем, яка йде у відставку 30 Червня, сказала, що заходи не будуть змінені протягом терміну.

Представник HKMA повідомив, що вони підтримують постійний контакт з державними органами щодо заходів проти коронавірусу в Гонконзі. Також представником повідомляється, що на даний момент організація працює над самітом для інвесторів, про який буде відомо пізніше.

Джон Лі, який вступив на посаду генерального директора на початку липня, заявив про своє бажання зробити Гонконг міжнародним фінансовим центром.