Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

С 15 по 17 мая 2022 в Нью-Йорке, США, пройдет международная выставка современной мебели (ICFF 2022)

з 15 по 17 травня 2022 року в Нью-Йорку, США, пройде міжнародна виставка сучасних меблів (ICFF 2022)

Протягом трьох днів, з 15 по 17 травня в Нью-Йорку пройде міжнародна виставка сучасних меблів. ICFF найбільше і найпрестижніше в Північній Америці проектний Захід.

Протягом трьох днів, з 15 по 17 травня в Нью-Йорку пройде міжнародна виставка сучасних меблів. ICFF найбільше і найпрестижніше в Північній Америці проектний Захід.

Хтось називає виставку, не інакше, як час повторного відкриття і переосмислення звичних форм і стильових рішень. Інші порівнюють її з епохою Ренесансу і відродження. Треті ж вважають, що з року в рік організатори заходу доводять громадськості, що саме дизайн рухає наш світ вперед.

Учасники ICFF зможуть відкрити для себе новітні розробки і технології в сфері домашнього, офісного та ландшафтного інтер'єру, яскравими і нестандартними дизайнерськими рішеннями від більш ніж 300 відомих і нових брендів.

У поточному році організатори виставки мають намір продовжити своє давнє партнерство з Bernhardt Design для відкриття нових талантів в рамках конкурсу професійної майстерності ICFF Studio. Для участі в конкурсі дизайнер повинен пропрацювати в галузі менше п'яти років і мати робочий прототип, який не знаходиться в комерційному виробництві. Переможці та найдостойніші учасники отримають безкоштовний виставковий стенд на ICFF 2022.

Очікується, що в поточному році у виставці візьмуть участь представники декількох сотень спеціалізованих агентств і компаній з більш, ніж 25 країн світу. На виставковому майданчику в учасників також буде можливість знайти натхнення в рамках ICFF + WantedDesign Manhattan Talks, сфокусованої з серії панельних сесій, презентацій широкого асортименту меблів для житлових, офісних і готельних приміщень, ділових зустрічей з топ-менеджерами найбільш знайомих підприємств галузі.

Крім того, повідомляється, що цього року ICFF відновить вручення престижних премій «улюблені інтер'єри» і «видатний дизайнер року», які раніше вручалися журналом Contract. За свою 41-річну історію цими преміями були відзначені виняткові роботи з дизайну інтер'єрів у всіх галузях промисловості і сприяли розвитку кар'єри кращих дизайнерів світу.