Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

История успеха UPS

Історія успіху UPS: як два Підлітки з велосипедом заснували велику логістичну компанію

Повна історія United Parcel Service: заснування, розвиток, вихід на міжнародний рівень, застосування нових технологій, досягнення на 2022 рік. Секрети успіху UPS

У них на двох був один велосипед, сто доларів, позичених у друга, і невичерпний юнацький ентузіазм. Скромний набір, скажете ви? Але його з лишком вистачило, щоб заснувати кур'єрську службу, яка через 100 років виросте в світовий логістичний бренд United Parcel Service. Власний авіапарк, 220 країн присутності, 500 000 співробітників, 16,9 млн посилок щороку і майже $5 млрд чистого прибутку. Як це все починалося і як компанії UPS вдалося домогтися настільки вражаючих успіхів, сьогодні з'ясувала редакція worldbank.org.ua .

Что такое United Parcel Service?

Що таке United Parcel Service?

United Parcel Service (UPS) — американська логістична компанія глобального охоплення, сервіс експрес-доставки.

 • Промисловість: Логістика , швидка доставка
 • База: 1907
 • Охоплення: 220 країн
 • Клієнтура: 9,4 млн одержувачів
 • Обсяги: відправка 16,9 млн одиниць вантажу щорічно
 • Засновники: Джим Кейсі, Клод Райан
 • Штаб-квартира: Атланта, штат Джорджія, США
 • Кількість працівників: 500 000, з них 318 000 - у Сполучених Штатах
 • Дочірні підприємства: the UPS Store, UPS Capital, UPS Airlines
 • Офіційний сайт:  https://www.ups.com/

У логістичного оператора є власна вантажна авіакомпанія UPS Airlines, в парку якої 237 службових літаків. Це робить United Parcel Service одним з лідерів серед світових транспортних корпорацій за розміром повітряного флоту.

Как все начиналось: «Мы взяли велосипед и одолжили $100»

Як все починалося: "ми взяли велосипед і позичили $ 100»

Все почалося в 1907 році, коли вісімнадцятирічний Клод Райан і дев'ятнадцятирічний Джим Кейсі задумали заснувати свою кур'єрську службу. У хлопців був велосипед, зайняті у знайомого 100 доларів і готову назву для нової фірми — American Messenger Company.

Справа відбувалася в Сіетлі (Вашингтон, США), де в той час через брак телефонів були дуже популярні телеграми. Кейсі і Райан пішки або на велосипеді доставляли депеші своїм клієнтам, що називається, з рук в руки. Поступово до телеграм додалися й інші посилки, які можна було розвозити вручну. Молоді засновники переключилися на прийом заявок, а в якості кур'єрів запросили знайомих ровесників.

У 1908 році American Messenger Company об'єдналася з конкурентами і придбала перший автомобіль — Ford Model Т.тепер можна було розширити асортимент доставкою більш габаритних вантажів з магазинів. Хлопці змінили назву служби на Merchants Parcel Delivery, але найголовніше залишалося колишнім: ввічливість, Висока якість обслуговування, дбайливе поводження з посилками. Не дивно, що хороша репутація сприяла швидкому зростанню.

«незважаючи на те, що компанія почала своє існування в напівпідвальному приміщенні і починала з вулиці, ми з самого початку вирішили, що не хочемо асоціюватися з «вуличною компанією». Ми з самого початку стежили за зовнішнім виглядом наших автомобілів. Ми намагалися справити гарне враження на всіх, з ким ми працювали»  (Джим Кейсі).

У 1916 до молодого підприємства приєднується Чарльз Содерстром. ДО РЕЧІ, перефарбувати всі автомобілі служби в коричневий відтінок було його ідеєю — з цим кольором бруд на бортах була не так помітна. У тому ж році компанія отримує свою остаточну назву UPS:

 • United — «об'єднана». Підрозділи в різних містах підпорядковуються єдиному центру.
 • Parcel — «посилка». Сфера діяльності.
 • Service - »сервіс". Надання послуг.

Двадцяті-тридцяті роки ХХ століття були вельми вдалими для починання. Компанія зростала і розширювалася до Каліфорнії, захопила густонаселений Лос-Анджелес і Окленд. Вже в 1929 році UPS стала першою службою доставки, яка стала співпрацювати з приватними авіакомпаніями для перевезення вантажів по повітрю. Цим займався окремий підрозділ United Air Express. Але, на жаль, воно пропрацювало всього 8 місяців — через складну економічну обстановку відділення довелося законсервувати.

Однак сама компанія United Parcel Service продовжувала активно розвиватися. Вона охопила все західне узбережжя, а на протилежному кінці Штатів, в Нью-Йорку, відкрила нове представництво. У той же період UPS першою в своїй сфері використовувала машину для сортування посилок.

Золотой уровень: первая компания, получившая право доставлять грузы через все штаты

Золотий рівень: перша компанія, яка отримала право доставляти вантажі через усі Штати

За часів Другої світової США зіткнулися з гострим дефіцитом гуми і палива. Доставка товарів з магазинів стала невигідною, покупці стали забирати свої покупки самі. Але для UPS настала криза стала поштовхом для розвитку: засновники вирішили домогтися отримання ліцензії на перевезення комерційних вантажів по всій території Штатів. Це було досить сміливе рішення, адже воно робило United Parcel Service прямим конкурентом державної поштової служби США.

Відзначимо, що рішучий хід багато в чому був вимушеним. На 1950-і роки перевезення посилок в Штатах була обмежена бюрократією і всілякими заборонами, обмеженнями. Щоб потрапити до адресата, вантаж повинен був пройти через кілька кур'єрських служб. Але і самим перевізникам було несолодко: крім Федеральної Ліцензії, вони повинні були отримувати окремі дозволи на діяльність в кожному з численних регіонів США.

Тим не менш, до 1975 року United Parcel Service вдалося першої з американських кур'єрських служб домогтися права доставки посилок через всі штати. Це досягнення в літописі компанії отримало почесну назву Golden Link. Спершу для перевезень вантажів UPS зверталася до сторонніх авіакомпаній, але потім отримала дозвіл на використання власних вантажних лайнерів. З цією Ліцензією вже став можливим вихід за межі США.

Новые технологии и новые вызовы

Нові технології та нові виклики

У середині 1990-х фахівці UPS помітили, що клієнтів дуже цікавить можливість відстеження переміщень посилок. Тоді ж почалася робота над створенням офіційного сайту, на якому в онлайн-режимі можна було побачити, де зараз знаходиться відправлення. Нова послуга виявилася настільки популярною, що щодня збирала мільйони користувачів.

Щоб відстеження вантажів в реальному часі стало технічно можливим, кожному шоферу UPS видали Сучасні Delivery Information Acquisition Device. Ці портативні пристрої для передачі інформації дозволяли миттєво оновлювати дані про переміщення посилок, довантажувати їх в світову Глобальну Мережу. Таким чином, кожен відправник і одержувач міг дізнатися з вражаючою точністю, де зараз його посилка.

Вже до 1993 року загальний річний обсяг відправок через United Parcel Service склав понад 11,5 млн вантажів. Щоб виправдати очікування цілого мільйона клієнтів по всій планеті, логістична компанія стала посилено впроваджувати нові технології:

 • У 2013 першою в США відкрила центри 3d-друку. За допомогою них стартапи та невеликі фірми можуть створити тривимірну модель свого продукту для відправки та демонстрації інвесторам та потенційним покупцям.
 • Доставка гуманітарних вантажів у важкодоступні регіони за допомогою безпілотників.
 • Використання дронів на складах для перевірки вільних місць і контролю відправлень.

Але одне залишилося колишнім — бездоганна репутація, побудована на надійності сервісу, чесності працівників і високих стандартах обслуговування.

United Parcel Service сегодня: показатели UPS на 2022 год

United Parcel Service сьогодні: показники UPS на 2022 рік

До теперішнього часу логістична компанія прийшла до досить непоганих результатів:

 • Щорічний дохід: 72 мільярди доларів.
 • Загальні активи: 50 мільярдів доларів.
 • Загальний капітал: 30 мільярдів доларів.
 • Операційний прибуток: 7 мільярдів доларів.
 • Чистий прибуток: 5 мільярдів доларів.

Основним напрямком діяльності як і раніше залишається експрес-доставка документів і вантажів по всьому світу. Паралельно йому компанія розвиває окремий вектор UPS Supply Chain Solutions. Його профіль включає управління ланцюгами поставок.

5 секретов успеха компании UPS

5 секретів успіху компанії UPS

Як же починанню двох підлітків вдавалося конкурувати з великими кур'єрськими службами? Справа в тому, що компанія з найперших днів невідступно слідувала своїм принципам і не боялася впроваджувати нестандартні прийоми:

 1. Найкращий сервіс та доступні ціни. Такий девіз логістичного оператора. Тут роблять ставку на надійність, ввічливість і цілодобову роботу.
 2. Фірмовий коричневий, Уніформа працівників, автомобілі, літаки. Тут зробили практичний коричневий своїм фірмовим-це колір боргу, відповідальності, надійності, лідерства.
 3. Більше 75 років без реклами. Вперше рекламну кампанію тут провели тільки у вісімдесятих. Весь час до компанія росла за рахунок впізнаваності, зорового сприйняття клієнтами.
 4. Гарне враження на всіх, з ким ми працюємо. З найперших днів, коли маленький офіс розташовувався в підвалі.
 5. Сила відчуття — сила бренду. Щоб бути кращими на ринку, потрібно дарувати кращі емоції клієнтам.

Що все-таки стало головною причиною успіху UPS? Ми в worldbank.org.ua вважаємо, що це висока якість обслуговування. Саме таке, яким його бачать найрізноманітніші покупці: для кого-то це цілодобовий графік, для кого-то — швидкість, або бережна доставка, а кому-то важливі ввічливі співробітники. У United Parcel Service зуміли врахувати все. Тому закінчити розповідь про компанію ми хочемо словами її співзасновника Джима Кейсі:  «якість — це питання зовнішнього сприйняття. Люди судять про нас по візуальним і внутрішнім відчуттям. Якщо ці відчуття позитивні, значить, ми правильно робимо свою роботу. І мова йде не тільки про зовнішній вигляд літаків, автомобілів, і співробітників, а й про враження, які залишаються від виконаної нами роботи».

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням у соціальних мережах-можливо, матеріал " історія успіху UPS: як два Підлітки з велосипедом заснували велику логістичну компанію» виявиться корисним для ваших друзів і колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якийсь конкретний питання по темі «історія успіху», якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку «Контакти» будь–яким зручним вам способом.