Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

«Пэт в большом городе: моя жизнь в моде, стиле и нарушении всех правил»‎, Патрисия Филд

Книга " пет у Великому Місті: моє життя в моді, стилі і порушенні всіх правил», Патрісія Філд

Книга вийшла в лютому 2023 року англійською мовою. Її автор, відома стилістка, працювала над костюмами до багатьох фільмів. Вона розповідає про шлях до успіху і дає поради молодому поколінню

Патриція Філд – відома американська художниця по костюмах, дизайнер, яка подарувала світові незвичайні образи героїнь з популярних фільмів і серіалів. Завдяки її працям з'явилися наряди " сексу у Великому Місті», «шопоголіка», «Диявол носить Prada» і «Емілі в Парижі». Вони сміливі, навіть зухвалі, з несподіваними рішеннями. Далеко не завжди авторка відразу зустрічала схвалення. Тому, як вона завоювала право реалізовувати ідеї і стала іконою стилю, ПЕТ і присвятила автобіографію. Це можливість зазирнути за виворіт зйомок улюблених сюжетів. А початківці стилісти дізнаються, як виділитися в світі моди і знайти там своє місце.

Про автора

Поле походить з вірмено-грецької родини. З дитинства її приваблювала мода і можливість красиво одягатися, але присвячувати цьому кар'єру вона не планувала. Натомість дівчина вивчала філософію та державне управління. Все почало змінюватися, коли вона стала працювати продавцем-консультантом, а потім відкрила і власний бутик. Це був не просто магазин, але місце, де Патриція збирала подобався їй одяг, проявляла своє нестандартне творче «я». Це привернуло таких же креативних людей і навіть диваків, які відчували себе там як вдома.

У 1995-х рр.вона працювала з Сарою Джесікою Паркер, яка привела ПЕТ на проект «Секс у великому місті». Він став особливим для Філд і приніс світову популярність. Їй доводилося буквально відвойовувати право одягати героїнь так, як вважала за потрібне, але отримані образи стали культовими.

Дизайнер завжди була проти суворих правил і не слідувала модним тенденціям. Вона закликає брати той одяг, яка подобається і зручна, пробувати викликають поєднання. Комфорт залишається головним-він, на думку Патриції, робить жінку красивою і дозволяє розкритися. Навіть тему сексуальності їй вдалося розкрити по-новому. Сама художниця, незважаючи на вік, йде проти стереотипів. Вона виглядає як і раніше яскраво і не відмовляється від червоного кольору волосся.

За свій внесок у кіно Філд отримала дві премії «Еммі», номінувалася на «Оскар».

Зміст

Автор розповідає історію свого життя. Це і робота продавцем, і перші гучні проекти, і зустрічаються на шляху складності. ПЕТ без страху ділиться ситуаціями, в які потрапляла. Кожен костюм для неї-як власне дитя. Читаючи книгу, шанувальники побачили і її відданість справі, і бажання зробити цей світ веселішим. Письменниця закликає створювати наряди, що піднімають настрій, вибирати елементи, щоб бути щасливими. Її автобіографія-це нагадування новим поколінням стилістів про те, в чому полягає їх завдання.

Світогляд цієї жінки теж повністю розкривається – воно дивно легке і позитивне. Філд важливо насолоджуватися життям, і вона радить не витрачати життя на те, що не надихає. Дизайнера не турбує і те, що її роботи можуть копіювати. Адже це означає, що ідеї живуть.

Кого зацікавить

Твір в першу чергу сподобається фанатам кінострічок, над якими працювала художниця. Вона дарує можливість зазирнути за лаштунки, побачити всі перипетії зйомок і створення одягу. Часом команді доводилося працювати ночами, і ПЕТ ніколи не залишала актрис без допомоги. У всіх її творінь своя Історія , і шанувальники зрозуміють, що означає той чи інший елемент в гардеробі персонажів.

Мемуари підкинути корисну інформацію новачкам в даній сфері і продавцям магазинів одягу. Світ стилю і краси постає не зведенням правил, а великим майданчиком для експериментів і творчості. Філд підштовхує насолоджуватися процесом.