Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

«Богатый урожай. Советы агронома», О. Ерохина

Книга " багатий урожай. Поради агронома", о. Єрохіна

Книга 2013 року випуску. Автор розглядає всі аспекти вирощування різних видів культур. Наведено поради для облаштування ділянки та отримання рясного, екологічно чистого врожаю

Якщо ви хочете підвищити врожайність або тільки починаєте шлях городника і садівника, твір дасть максимум корисних рекомендацій. Його укладачка, Ольга Єрохіна-професійний агроном. Вона передає власний досвід, відкриває секрети вирощування культур. Великий плюс книги-універсальність. Тут є інформація про роботу в саду і в городі, про облагороджування ділянки в разі, коли хочеться створити гарний куточок. Багато уваги приділено здоров'ю рослин, так що ви навчитеся визначати, коли за ними потрібен ретельний догляд і процедури по оздоровленню. "Багатий урожай" дає розуміння як основ, так і важливих деталей ведення дачного та присадибного господарства.

Для кого

Це література для широкого кола читачів. Вона стане в нагоді всім, хто тримає власне господарство. Навіть якщо ви давно вирощуєте урожай, книга підкаже багато корисних порад. З її допомогою вийде доглядати за рослинами і деревами, розуміти що відбуваються з ними процеси. Автор передає власний, накопичений роками досвід. Ви зможете застосувати його в найважчих ситуаціях, наприклад, при нашестя шкідників або після заморозків, що нашкодили культурі. Новачкам зібрані поради теж підійдуть. Вони дізнаються про багато базових речей, наприклад, про грунт, про те, які сорти бувають, що з них вибрати.

Єрохіна зробила свою книгу корисною для всіх городників і садівників, незалежно від мети, яку вони собі ставлять. Вона показала, що багатий урожай може бути екологічно чистим. Навіть якщо не хочеться відмовлятися від хімічних препаратів, досить знати, як їх правильно застосовувати. А для тих, хто просто створює оригінальний і квітучий куточок, є глава з ландшафтного дизайну. Виявляється, крім квітів знайдуться ще й яскраві плодові культури, теж красиво поєднуються з іншими рослинами.

Зміст

Мета книги – з одного боку домогтися великого врожаю стиглих, смачних плодів, з іншого – зробити це з найменшими витратами. Тому Єрохіна зібрала під однією обкладинкою багато секретів. Вона описала проблеми, з якими стикаються агрономи, і навела практичні рішення. Це хвороби, шкідники, складні погодні умови. Ви захистите рослини, щоб вони виросли найбільш здоровими, але в разі неприємності легко знайдете розділ з потрібним рішенням.

Багато інформації дається про грунт, про її склад. За зрозумілими чіткими описами відразу вийде визначити, яка Земля на ділянці, що на ній буде добре рости. Наприклад, для встановлення кислотності не доведеться нести зразок в лабораторію. Від таких речей залежить, які процедури по догляду за посадками потрібні. Навіть якщо не пощастило з грунтом, спробуйте його поліпшити. У книзі наводяться дії, які підвищать родючість в кожному випадку.

Єрохіна вчить грамотному поводженню з добривами, приводячи їх класифікацію і властивості. Конкретних марок немає, так як вони можуть застарівати, замість цього написані групи препаратів. Така інформація залишиться актуальною на довгі роки. За певними ознаками стає зрозуміло, коли рослина страждає від нестачі будь-яких речовин. Якщо спостерігати за появою цих симптомів, можна вчасно забезпечити потрібну підгодівлю. Але письменниця попереджає, що краще не доводити до такого стану, і описує, які заходи варто вживати.

Агроном знайомить і з видами культур, в тому числі недавно виведених. Ви підберете потрібне поєднання, щоб вони не заважали рости один одному, не затінювали, не забирали корисні речовини. Любителі естетики в саду і городі знайдуть корисні описи зовнішнього вигляду. Для наочності присутні ілюстрації.