Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

«К себе нежно. Книга о том, как ценить и беречь себя», Ольга Примаченко

Книга " до себе ніжно. Книга про те, як цінувати і берегти себе», Ольга Примаченко

Книга 2020 року випуску – психологічний бестселер, присвячений любові до себе, вибудовування особистих кордонів. Автор показує це через власний досвід, ділиться ненав'язливими, але корисними порадами

«до себе ніжно» відноситься до творів-медитацій, які одночасно дають корисну інформацію і допомагають розслабитися. Письменниця і журналістка Ольга Примаченко пройшла непростий шлях до того, щоб довіряти собі і приймати своє «я» в різних аспектах. Тепер вона ділиться цим з читачами, причому робить це м'яко, акуратно, немов у невимушеній особистій бесіді. Спокійний легкий текст завоював чимало шанувальників, по-новому поглянули на життя. Цьому посприяли також гарне оформлення і безліч бонусів, зібраних під однією обкладинкою.

Про автора

Ольга Примаченко – білоруська письменниця, журналістка. У блозі і на ютуб-каналі вона розповідає про психологію, яку також вивчала в рамках перепідготовки на практичного психолога. Її аудиторія-це ті, хто заплутався, перестав прислухатися до серця, втратив межі свого «я» і потребує розуміє співрозмовника. Автор намагається не критикувати, враховувати особливості, акуратно опрацьовувати наявну ситуацію і не вимагати того, що людина не здатна зробити на даний момент. Також вона піднімає теми інтуїтивного харчування.

Самій Ользі знадобилося багато років, щоб отримати потрібний досвід і полюбити себе. Історію життя і відкриттів вона вплітає в текст книг, які постаралася зробити корисними і одночасно легкими.

Про що

Цей твір є частиною серії «Книги, які обіймають» і тісно пов'язані з ними. Зокрема, вона багато в чому невіддільна від «з тобою я вдома», де розкриваються взаємини з близькими. "До себе ..." ж – це праця про відносини з собою, своїми почуттями.

Примаченко починає з розповіді про кардинальні зміни в житті, в результаті вилилися в усвідомлення – ніхто не полюбить тебе більше, ніж ти сам. Довіра до себе, власним рішенням не менш важливо. Те ж саме стосується і дбайливого, ніжного ставлення до своєї особистості. Причому воно не виникає відразу і назавжди. Його необхідно вирощувати, і автор дає інструменти для цього.

Окремі глави дають уявлення про ніжність до різних аспектів людини. Наприклад, піднімаються питання грошей, цінності роботи, вміння просити за працю гідну плату. Є розділ про комунікацію, простір. Перед читачем виникає питання про те, які люди вважаються дорослими і в чому їх ресурс.

Література дає шанс побути наодинці з собою і вивчити цю сферу, невідому для багатьох. Ольга не пропонує зупинятися на цьому. Навпаки, її поради спрямовані на подолання складнощів і вибудовування того життя, яку хочеться бачити.

Журналістка дає читачам багато корисного матеріалу, наприклад, списки інших праць. В кінці наведено марафон з практичними завданнями. Вони незвичайні і дають глибоке розуміння справжніх бажань, емоцій, мотивів.

Ця книга стала феноменом в жанрі. Від неї відмовилися багато видавництв, але «Ексмо» вирішили ризикнути. В результаті» до себе... " вже через рік опинилася серед бестселерів.

Реакція читачів та критиків

Праця Примаченко завоював визнання багатьох. Хтось знайшов нову інформацію, Інші змогли переглянути своє життя і правильно вибудувати пріоритети. Кому-то книга не відкрила нічого нового, але стала віддушиною у важкий час. Читачі порівнюють її з обіймами, теплими і затишними. Такі твори хочеться іноді перечитувати просто для заспокоєння, щоб відпочити, згадати про те, що важливо, про турботу. У рецензіях відзначають цінність літератури, навіть якщо вона розкрила всього одну проблему і допомогла від неї позбутися.

В якості недоліків відзначають велика кількість «води» в тексті і наявність складних мовних зворотів.