Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Джеймс Кэмерон утвердил продолжение «Аватара»

Джеймс Кемерон затвердив продовження "Аватара" на тлі прибутковості другої частини

Надійшли новини про те, що Джеймс Кемерон офіційно підтвердив, що касова стрічка "Аватар" матиме продовження аж до 5-ї частини, тому що 2-я ознаменувалася успіхом

« Аватар : шлях води» офіційно перевершив найкасовіший фільм 2022 року «найкращий стрілець: Маверік». Джеймс Кемерон заявив, що Історія отримає продовження у вигляді 4-ї і 5-ї частини, а 3-тя вийде на екрані в кінці 2024 року. Цю новину повідомив Yahoo 9 січня 2023 року, посилаючись на HypeBeast.

За словами Кемерона, спостережувана ситуація характеризується, як надприбуткова, а значить, має місце продовження зйомок. Зайнявши стійку позицію в Топ-15 найкасовіших фільмів 2022 року, «Аватар: шлях води» заробив понад 1,5 млрд.доларів. А значить, фільм знаходиться на шляху до того, щоб «легко» пройти точку беззбитковості в прокаті. Успіх картини запускає механізми для виробництва додаткових сиквелів.

Кемерон також прокоментував ситуацію з тим, що фільм ще не заробив очікуваних 2 млрд.доларів. Режисер уточнив, що він не очікував такого нечуваного успіху, а «бажання» зайняти п'ятірку лідерів в історії касових зборів, не що інше, як численні чутки. Кемерон не розраховував на такий поворот подій, проте спостережувана ситуація дає зелене світло до продовження підкорення кінематографа.

Джеймс Кемерон підкреслив, що нинішній успіх повністю покриває багаторічну перерву між першими двома частинами, і обіцяє, що продовження не змусить себе довго чекати. У режисера маса ідей з цього приводу, і він готовий втілити їх в нових частинах «Аватара».

Третя частина, як передбачається, зосередиться «навколо вогню в «Аватарі 3». Перед глядачами постане вже знайома громада, але в абсолютно новому ракурсі. Як каже Кемерон, «поки що я показував лише їхні добрі сторони. В Аватарі 3 Все буде інакше"» Притому обіцяно, що історія головних героїв продовжиться, як і відкриття абсолютно нових світів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що «Аватар 2: шлях води» заробив 134 млн.доларів на внутрішньому ринку, і це менше, ніж очікувалося.