Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Apple анонсирует гарнитуру смешанной реальности грядущей весной

передбачається, що Apple анонсує гарнітуру змішаної реальності прийдешньої весни

Марк Гурман ділиться новинами, згідно з якими Apple може презентувати авторську гарнітуру змішаної реальності вже цієї весни за рахунок скорочення оновлень інших пристроїв

Марк Гурман, аналітик з Bloomberg , провів ряд досліджень, зробивши висновок, що Apple може презентувати власну гарнітуру змішаної реальності прийдешньої весни, однак при цьому доведеться пожертвувати деякими оновленнями інших пристроїв. Про цю новину повідомив The Verge 8 січня 2023 року, посилаючись на Марка Гурмана.

На думку Гурмана, Apple може порадувати клієнтів новинкою у вигляді гарнітури, яку громадськість очікує вже давно. Передбачається, що новинка буде анонсована незадовго до Всесвітньої конференції розробників, яка запланована на червень поточного року. Поставки можуть запуститися вже восени.

За попередніми оцінками, вартість гарнітури складе 3 тис.доларів. Новинка забезпечить віртуальну (VR) і доповнену реальність (AR), які будуть працювати на операційній системі Apple xros. Гурману відомо, що Apple продемонструвала розробку під найменуванням Reality Pro обмеженій кількості осіб, які тепер зможуть представити власні Додатки для гарнітури.

Примітно, що ці аргументи з боку Гурмана підтвердження від аналітика Мінг-Чі Куо. Останній зазначив, що розробка гарнітури затримується, причиною чому виступає «доступність інструментів розробки ПЗ».

Про гарнітурі регулярно спливають різні чутки, наприклад, про можливості пристрою сканувати сітківку ока для входу в систему. Можливо, буде інтеграція з AirPods Pro, що включає "режим наднизької затримки" при носінні навушників з гарнітурою. Гарнітура також може бути більше орієнтована на роботу, а не на ігри, як Meta Quest Pro за 1499 доларів, і може не поставлятися з ігровим контролером.

Однак вважається, що апаратне і програмне забезпечення потребує доопрацювань, також як і сервіси – в тестуванні і подальшому вдосконаленні.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що плани Apple щодо автомобіля і гарнітури доповненої реальності знайшли зрілість і розсудливість.