Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Об открытии объявила Oditto Gallery

галерея Oditto оголосила про відкриття, ставши однією з перших у світі гібридних художніх галерей

Oditto Gallery ділиться новинами про урочисте відкриття, висловлюючи величезне почуття гордості виконаною роботою і тим, що чекає її попереду

Стало відомо про відкриття нової галереї «гібридного мистецтва» під назвою Oditto Gallery, яка розташовується в Палм-Біч, штат Флорида. Першорядна увага тут приділяється сучасному мистецтву, і пропонуються різноманітні твори фізичного і цифрового (NFT) мистецтва. Про цю новину повідомив PR Newswire 28 листопада 2022 року.

Організатори Oditto відгукуються про дану задумом, як про спосіб возз'єднати мрії, реальність і технології. Сучасні колекціонери отримають можливість збирати як фізичні, так і цифрові предмети мистецтва. Відзначається, що купуючи фізичний предмет в Oditto, потенційний клієнт отримає за це NFT.

Художники і колекціонери повинні мати можливість віртуально демонструвати роботи, в чому переконані представники Oditto. Твори мистецтва, придбані в галереї, супроводжуються сертифікацією автентичності на блокчейні, а також NFT для зберігання, обміну або продажу. « інновації породжують творчість, і ми вважаємо, що Oditto випромінює творчість у всьому, що ми робимо», пояснюють засновники.

Галерея Oditto може похвалитися наявністю кращих авторів і художників. Тут представлені роботи болівійського художника змішаної техніки Давида Банегаса, (який малює для принца Монако), Ніни Патель, представленої також в Луврі, вуличного художника Дейна, Тоні Санчес, TRAN$PARENT та ін.

Галерея Oditto-це унікальний у своєму роді художній досвід, що пропонує користувальницьких і замовних варіантів. У метавсесвіті існує її "дочірня" компанія, яка також демонструє результати роботи безпосередньо галереї. Компанія співпрацює з відомими художниками для створення інших віртуальних музеїв образотворчого мистецтва.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Grimsby Minster демонструє водні твори мистецтва – віртуальний акваріум для арт-проекту.