Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Со спутников по мониторингу экосистемы появились первые данные

китайські дослідники оголосили про факт отримання перших даних з космосу, переданих супутником з моніторингу екосистеми

З'явилася інформація, що доставлений в космос Китайський СУПУТНИК вже зафіксував і передав дані моніторингу вуглецевого рівня екосистеми Землі дослідникам

Китайські дослідники оголосили про початок надходження інформативних результатів роботи супутника, запущеного в Космос 4 серпня, повідомив CGTN 7 серпня 2022 року.

Згаданий супутник спрямований на космічні простори за допомогою власного китайського носія «Чанчжен-4в». Старт проведений з місцевого космодрому Тайюань, розташованого в північній стороні території. З тих пір пекінські наземні станції відстежують положення супутника. Вони прийняли більше 300 Гб інформації, коли як передача зайняла менше півгодини часу.

Зміст інформації, отриманої аналітиками, відноситься до поглиначів вуглецю в лісах, що в подальшому буде розглянуто науковими діячами для вивчення. Згодом вони зможуть знайти шляхи досягнення і зміцнення нейтралітету з питання викидів, надаючи підтримку різним екологічно важливим об'єктам, будь то лісові господарства, пасовища для утримання худоби, і в цілому по екологічному середовищу.

У процесі «подорожі» супутник продовжить досліджувати поверхню Землі, звітуючи про знайдені озонові діри та інші складові, за інформаційну достовірність яких він покликаний відповідати. Це дозволить дати оцінку великим національним екологічним проектам, надати результати зйомок і картування, на основі яких фахівець зможуть аналізувати метеорологічну обстановку, дати різні рекомендації щодо екологічної обстановки.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Virtual Incision, мініатюрне роботизоване хірургічне пристрій, в 2024 році відправитися в космос.