Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Lamborghini готовится к холодной зиме

Lamborghini готується до холодної зими, після свого рекордного успіху

У зв'язку з насувається енергетичною кризою в Європі цієї зими, виконавчий директор компанії Lamborghini заявив про побоювання про важкі часи для бренду суперкарів

Бренд суперкарів родом з Італії Lamborghini , завдяки любителям спортивних машин домігся рекордного прибутку і поставок, але на думку Стефана Вінкельмана, виконавчого директора компанії, бренд чекає важка зима, про це повідомив новинний портал Reuters 2 серпня 2022 року. Причиною таких негативних очікувань є енергетична криза в Європі.

Lamborghini користується природним газом, щоб підтримувати роботу компанії в зимовий час, причому використовує для цих цілей Російський Газ

У перші півроку 2022 року компанію очікував великий попит – Lamborghini відвантажила 5090 спортивних авто і позашляховиків. Досягнута кількість автомобілів на 4,9% більша, ніж минулого року. Виручка Lamborghini зросла на 31% до 1,3 мільярда євро, прибуток зріс до 425 мільйонів євро, піднявшись до 70%.

Останнім часом особливою популярністю стали користуватися позашляховики, що зробило Lamborghini скоріше брендом позашляховиком, ніж компанією з виробництва спортивних автомобілів. Компанія повідомила, що 61% продажів припадає на позашляховик Urus.

У планах компанії в 2028 році випустити повністю електричний автомобіль, за словами Вінкельмана, "неекстремальний" GT з чотирма сидіннями, який призначений для більш розміреної їзди, ніж звичні моделі від Lamborghini.

Нове покоління акумуляторів, як очікується, допоможе електрокару розганятися по прямій і повертати на поворотах так, як хочуть власники автомобілів.

Найближчим часом у продаж надійде модель Aventador, а також планується оновлення серії позашляховиків Urus. Як сказав Вінкельман, останній автомобіль моделі Aventador був створений 27 липня. На початку 2023 року компанія випустить наступника цієї моделі з іншим ім'ям.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що планує Lamborghini інвестиції в розмірі 1,8 млрд. євро в електрифікацію.