Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Starlink сотрудничает со спутниковым сервисом T-Mobile

Starlink при співпраці з супутниковим сервісом T-Mobile анонсують запуск тестування зв'язку в поточному році

SpaceX і T-Mobile діляться новинами про підготовку до того, щоб почати перші експерименти із забезпеченням мобільних телефонів супутниковим зв'язком, не залишаючи місця " мертвим зонам»

Ділова співпраця SpaceX і T-Mobile обіцяє привести до того, що в недалекому майбутньому перестане існувати поняття «мертвих зон» в області мобільного зв'язку. Але перш доведеться провести експерименти і тести, щоб забезпечити безперебійну супутниковий зв'язок. Цю новину повідомив Tech Crunch 14 березня 2023 року, посилаючись на CNBC.

Про партнерство між SpaceX і T-Mobile стало відомо в серпні 2022 року, коли було оголошено про наміри компаній забезпечити " майже повне покриття в більшості місць в США ». Два найменування планують створити єдину мережу, яка використовує спектр 5G супутників Starlink і T-Mobile.

Проект Sat-to-cell прийнято називати «наступним кордоном» для супутникових послуг зв'язку. В даний час лічені компанії працюють у відповідному напрямку. Наприклад, проект Kuiper, який є конкурентом від Amazon , поки не запустив жодного супутника, але заявив про подібне партнерство з Verizon у 2021 році. Apple також інвестував майже півмільярда доларів у супутникові мережі та наземні станції для доставки екстрених (SOS) повідомлень користувачам iPhone .

Є кілька стартапів, які зосереджені на спробах забезпечити супутниковий зв'язок для мобільних телефонів. Lynk, компанія, яка працює над можливостями двостороннього SMS «з космосу», отримала схвалення FCC для розгортання та експлуатації супутникового проекту на низькій орбіті Землі. Компанія під назвою AST SpaceMobile планує впровадити масивні супутники, які забезпечать стільниковий широкосмуговий доступ по всьому світу. Компанія запустила свій перший випробувальний супутник минулого року.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Starlink відкладає обмеження денного трафіку на Лютий 2023 року.