Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Porsche анонсирует пополнение линейки электромобилей

Porsche анонсує поповнення лінійки електромобілів флагманським позашляховиком до кінця десятиліття

Porsche ділиться новинами про плани на розширення існуючої лінійки електромобілів, що займе кілька років, проте компанія вже натякнула на проектування позашляховика

Минулого понеділка представники Porsche розповіли про плани додати повнорозмірний електричний позашляховик в лінійку електромобілів. Це робиться заради того, щоб досягти мети щодо забезпечення 80% нових продажів у вигляді електрокарів до 2030 року. Цю новину повідомив Tech Crunch 13 березня 2023 року.

Генеральний директор Porsche підтвердив, що позашляховик, про який йде мова, буде більшим, ніж Cayenne. Збільшені розміри спроектовані спеціально для залучення китайських споживачів і північно-американських клієнтів. Також підкреслено, що новий позашляховик з'явиться до кінця десятиліття, приблизно між 2027 і 2028 роками.

Подробицями компанія не поділилася, проте відомі деякі факти, наприклад:

  • Очікується, що повністю електричний Macan надійде у продаж у 2024 році;
  • Далі буде Porsche 718 EV до 2025 року;
  • За ним випустять Cayenne EV, але терміни випуску залишаються неназваними.

Передбачається, що новий позашляховик EV буде розроблений з урахуванням функцій автоматизованого водіння. Обговорюваний EV вже розглядається як частина стратегії Porsche Road to 20, спрямованої на збільшення операційної рентабельності продажів до більш ніж 20%. Примітно, що відповідний показник покращився у 2022 році з 16% до 18%.

Минулого понеділка Porsche також відзвітував про дохід у розмірі 40,22 млрд.доларів у 2022 році. Це демонструє зростання на 13,6%, ніж минулого року. Операційний прибуток виріс на 27,4% до 7,3 млрд.в річному численні. Все це обумовлено збільшенням продажів: виробник поставив понад 309 тис.одиниць автомобілів у 2022 році, тобто на 2,6% більше, ніж у попередньому році.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Google і Porsche ведуть переговори з метою налагодити співпрацю в питанні доступу до Google Apps.