Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Факт того, что фотографии Луны, сделанные на Samsung с поддержкой Space Zoom, являются поддельными доказали пользователи Reddit

Reddit розкриває той факт, що фотографії Місяця, зроблені на Samsung із підтримкою Space Zoom, є фальшивими

Reddit ділиться шокуючими новинами про те, що весь цей час публікації фотографій "Місяця", зроблені на фотоапарат Samsung з підтримкою Space Zoom, не є достовірними

Останнім часом по просторах інтернету вже» вірусним " чином поширюється публікація Reddit, що ганьбить знімки Місяця, зроблені на Samsung з підтримкою Space Zoom . Пост демонструє, як сильно обробляються фотографії і, власне, камери Samsung, приводячи в приклад реальні і підроблені зображення. Цю новину повідомив The Verge 13 березня 2023 року.

Довгі роки телефони Samsung, що супроводжуються інструментом підтримки Space Zoom для більш яскравих знімків Місяця, мали великий успіх. Однак хтось із користувачів Reddit провів " незалежне розслідування », розкриваючи «обман» того, що насправді було результатами зйомок Місяця. Як приклади наведені всілякі обчислювальні обробки, зроблені з боку компанії, тобто навіть не власників телефонів. Зрештою, користувачеві вдалося довести, що»фотографії Місяця Samsung підроблені".

В рамках простого тестування телефонів Samsung, були створені навмисно розмиті зображення Місяця. Їх відобразили на комп'ютерному моніторі, і результат зафіксували на Samsung S23 Ultra. В результаті з» розмитого плями " вийшов цілком красивий і чіткий знімок Місяця. Це означає, що мобільний пристрій додав деталі, яких просто не було раніше.

Не сказати, що це виявилося великою новиною для людей, оскільки питанням достовірності знімків Місяця задаються з тих пір, як Samsung презентувала 100-кратну функцію «Space Zoom» в 2020 році. Вже тоді користувачі підозрювали, що компанія просто замінює знімки вже підготовленими підробленими фотографіями. Звичайно ж сама компанія стверджує, що цей інструмент був дуже складний в проектуванні, і все зовсім не так, як представляють користувачі.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Samsung планує розробку чіпів для смартфонів з підтримкою супутникового зв'язку, на що компанію надихнув Apple .