Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Разработчик игры S.T.A.L.K.E.R. 2 больше года подвергается шантажу со стороны хакеров

український розробник гри S. T. A. L. K. E. R. 2 більше року піддається шантажу з боку хакерів

Компанія GSC Game World ділиться новинами про те, що тривалий час бореться з кібератаками з боку російських хакерів, які виступають з вимогами внести зміни в STALKER 2

Представники компанії, що займається розробкою ігор, включаючи культове найменування S. T. A. L. K. E. R., більше року відображають віртуальні атаки російських хакерів. Останні вимагають, щоб в гру внесли " дружні для Росії» зміни, в іншому випадку в інтернет будуть «злиті цінні матеріали», які вдалося вкрасти з баз даних GSC Game World. Цю новину повідомив The Verge 14 березня 2023 року.

GSC Game World характеризується, як українська студія, що працює над легендарною грою S. T. A. L. K. E. R. 2: Heart of Blacknobyl. Її представники розповідають, що гру зламали, і тепер зловмисники шантажують розробника. Компанія оприлюднила проблему минулої неділі на платформі Twitter, хоча і раніше неодноразово піддавалася атакам і подальшим загрозам.

Зараз відомо, що один з користувачів соціальної мережі ВКонтакте стверджує, ніби у нього є значна кількість невідомих більшості людей матеріалів з гри, і він має намір злити деталі історії, кат-сцени, карти та інші елементи гри, якщо GSC Game World «не задовольнить їх вимоги до 15 березня».

В якості вимог зловмисники перераховують:

  • Вибачення GSC Game World перед гравцями в Білорусі та Росії;
  • Відключення облікового запису від Discord;
  • Локалізацію S. T. A. L. K. E. R. 2 російською мовою.

Джерело у формі Polygon стверджує, що розробник гри не має наміру діяти відповідно до вимог. Компанії довелося перенести офіс GSC Game World в Прагу, щоб продовжити роботу над грою, поки між Росією і Україною розгортається конфлікт. Найменування регулярно публікує твіти на підтримку України, так само як і в недільній публікації компанія пообіцяла підтримати країну всіма силами. Компанія GSC Game World закликає шанувальників серії просто не дивитися і не ділитися просочилася інформацією про гру, яка готується до виходу в грудні 2023 року.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Microsoft і Nintendo оголосили про підписання 10-річного контракту на Call of Duty , щоб гру не вважали ексклюзивом для Xbox .