Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Олимпийские Игры: подборка лучших фильмов про историю успеха международных спортивных соревнований

Олімпійські ігри: добірка кращих документальних фільмів про історію успіху міжнародних спортивних змагань

Плейлист документальних фільмів про одне з наймасштабніших міжнародних спортивних змагань на планеті на сьогоднішній день. Підбірка відеороликів про міжнародне спортивне змагання-Олімпійські ігри на»Ютубі".

Олімпійські Ігри - це не просто міжнародні спортивні змагання. Це історична подія, яка здатна зупинити війни і об'єднати під своєю егідою весь світ. Зародившись як частина релігійного культу античного бога-громовержця Зевса, сьогодні воно стало улюбленим святом жителів п'яти населених континентів. Сучасні ігри були б неможливі без участі громадського діяча П'єра де Кубертена, хто відродив олімпійський рух на порозі ХХ століття. Ми пропонуємо згадати славну історію олімпіади з маловідомими цікавими фактами, що змусять відкрити цю подію для себе з нового боку, подивившись добірку тематичних відеороликів. Дивіться і слухайте про історію успіху наймасштабніших міжнародних спортивних змагань на планеті в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

Документальні фільми Про Олімпійські ігри:

  • Фільм «Кров і слава стародавніх Олімпійських ігор». З відеосюжету глядачі дізнаються, яким жорстоким змаганням була Олімпіада в давнину.
  • Фільм «Олімпійські ігри: від античності до наших днів». "Казки НАЙТ" представляє в короткому форматі всю історію улюбленого змагання.
  • Фільм»10 фактів про Олімпіаду, про які ви не знали". Канал DaiFiveTop зібрав в одному видиосборнике найцікавішу інформацію про подію світового масштабу.
  • Фільм «Научпок - дивовижні Олімпійські факти». Захоплююче відео для дітей і дорослих від популярного «Ютуб»-каналу.
  • Фільм "найнеймовірніші світові рекорди в спорті". Відеоролик запрошує познайомитися з найдивовижнішими перемогами на Олімпіадах.
  • Фільм»10 найстаріших рекордів Олімпійських ігор". LegioneR запрошує здійснити екскурс "як це було".