Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Подборка документальных фильмов и видеороликов про инвестиции в фондовый рынок

Добірка документальних фільмів і відеороликів про інвестиції в Фондовий ринок

Плейлист відеороликів про інвестиції в Фондовий ринок — що потрібно знати кожному інвестору щоб заробити гроші. Добірка документальних фільмів про перспективи інвестування на «Ютубі».

" прибутковість ОФЗ, долар і акції знайшли привід для падіння», « Фондовий ринок перестрахувався про запас», «акції VK і Fixprice виросли на 40% і 29% на відкритті торгів Мосбіржі»... Команда worldbank.org.ua припускає, що більшість швидко перегортає такі новини в стрічці. Хтось вважає Фондовий ринок занадто нудним і складним заняттям, хтось-місцем, де простих людей завжди обманюють, а хтось — зовсім невідомою субстанцією, мати справу з якою під силу лише Уоррену Баффету та «вовкам з Уолл-стріт». Але чи так це насправді? Чи дійсно цінні папери-прибуткові інвестиції лише для обраних? Починаючому інвестору в цьому всьому не розібратися? Відповідь чекає вас в нашій новій добірці відеороликів! Дивіться і слухайте про сферу, де продаються-купуються цінні папери: акції, облігації, інвестиційні паї в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

Топ-7 корисних роликів про фондовий ринок:

  • Документальний фільм «Фондовий ринок - що це таке і в чому полягають особливості торгівлі на фондовому ринку для початківців». Головні теми сюжету:»у чому нюанси і як почати торгівлю починаючому трейдеру".
  • Документальний фільм «Як правильно почати інвестувати на фондовому ринку. Покрокова інструкція"» Короткий, але детальний розбір для новачків.
  • Документальний фільм " як розбагатіти на акціях? / Інвестиції в акції / Фондовий ринок"» Автор чесно розповідає, чи може простий приватний інвестор заробити на біржі великі гроші.
  • Документальний фільм «чому Фондовий ринок краще, ніж банківський вклад або Нерухомість ? Інвестиції 2021. трейдинг"» Детальне пояснення, чому акції принесуть більше доходу, ніж банківський вклад або інвестиції в нерухомість.
  • Документальний фільм " як заробляти на фондовому ринку? Досвід інвестування з експертом Максимом Петровим (16+)». У цьому відео інвестор, кандидат економічних наук Микола Мрочковський, зустрічається з експертом в інвестуванні Максимом Петровим.
  • «Обвал акцій. Як інвестувати? Інвестиції в акції. Фондовий ринок. Інвестування. Трейдинг.».
  • " куди інвестувати сьогодні? / Інвестиції в акції / Фондовий ринок"»