Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Марк Цукерберг не против увольнять сотрудников

Марк Цукерберг не заперечує проти звільнення підлеглих

"закручування гайок" по відношенню до підлеглих допоможе главі компанії Meta, Марку Цукербергу, провести її через економічний спад з найменшими втратами в складні часи

Головний виконавчий директор Meta Марк Цукерберг заявив працівникам, що в його компанії є люди, яких «тут, мабуть, не повинно бути». Він зазначив, що не стане заперечувати, якщо хтось із персоналу вирішить піти. Заява прозвучала різко, особливо в світлі того, що раніше технологічні компанії пропонували райські умови праці: високі зарплати, знижки на харчування, безкоштовне відвідування культурно-оздоровчих заходів, повідомив Bloomberg 15 Липня 2022 року.

І все ж різкий тон щодо підлеглих експерти називають необхідним заходом. Ринок IT-технологій і соціальних медіа вступив в період невизначеності, ознаменований падінням акцій і уповільнення найму співробітників. Крім того, YouTube , Facebook і Instagram зіткнулися з посиленням контролю регулюючих органів в декількох країнах, коли спробували внести зміни в свої розробки і посилити конкурентоспроможність по відношенню до китайського TikTok

Попередження Цукерберга говорить про те, що безхмарний період нестримного зростання закінчився. Тепер необхідні більш жорсткі дії по відношенню до персоналу. Засновник Facebook раніше називав себе» гендиректором військового часу«, який посилює протиріччя, на відміну від» гендиректора мирного часу", що згладжує їх.

Цукерберг завжди був амбітним і рішучим. Купівля Instagram, інвестиції у розвиток мобільного Facebook принесли йому дивіденди. За останнє десятиліття вартість акцій Facebook зросла в п'ять разів, і це з урахуванням їх недавнього різкого падіння. Немає сумнівів і в тому, що його Meta вистоїть і в нинішній економічна криза .