Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

В WhatsApp можно будет передавать историю чатов с Android на iOS

WhatsApp дозволить користувачам передавати історію чатів з Android на iOS

WhatsApp спростив перенесення даних з Android на iPhone, для цього потрібно використовувати спеціальний додаток Move to iOS, яке можна завантажити з Play Store

Android Central 14 червня 2022 року повідомив, що WhatsApp спростив перенесення даних з Android на iPhone . Вперше така можливість стала доступною в минулому році. Для цього потрібно використовувати спеціальний додаток Move to iOS , яке можна завантажити з Play Store.

Якщо користувач вирішив поміняти Android на iOS, але побоюється втратити інформацію з WhatsApp, то тепер страхи користувачів залишаться в минулому. Марк Цукерберг написав у своєму акаунті в Facebook , що тепер користувачі Android можуть легко і просто передати з їх старого пристрою Android на новий пристрій iOS повідомлення, в тому числі і голосові, відео та фото.

У 2021 році Google і Samsung співпрацювали з WhatsApp для створення зручної передачі даних з iPhone на пристрої Android. Але зворотний перехід зробити дещо складніше.

З пристрою Android на пристрій iPhone передати дані, використовуючи тільки WhatsApp, не вийде. Зворотний перехід з iOS на Android це дозволяє. Але ті, хто вибрав "яблучний" гаджет, повинні використовувати додаток Move to iOS, яке компанія випустила в 2021 році.

Але не все так просто. WhatsApp вказав, що пристрій, на який перекладаються дані, має бути не менше ніж iOS 15.5. В цілому, це не стане великою проблемою з урахуванням того, що Apple регулярно оновлює свої старі пристрої, переводячи їх на нові версії. Але якщо при передачі даних з одного гаджета на інший з додатком Move to iOS щось йде не так-це може означати, що ваша версія нового телефону не підходить.

Незважаючи на дуже велику популярність WhatsApp, перенесення повідомлень, фото і відео на новий пристрій був завжди проблемою. Компанія заявляла, що складність при передачі даних викликала необхідність збереження наскрізного шифрування. Наскрізне шифрування-те, завдяки чому підтримується популярність цього месенджера.