Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Tesla приостанавливает прием сотрудников на работу

Tesla призупиняє прийом співробітників на роботу, Маск говорить про необхідність скоротити штат на 10%

Повідомляється, що Tesla закриває вакансії, Ілон Маск заявляє про необхідність скоротити штат співробітників на 10%, скоротити доведеться майже 10 тисяч осіб, так як чисельність працівників майже 100 тисяч осіб

Bloomberg, 3 червня 2022 року, повідомляє, що Tesla закриває вакансії. Ілон Маск заявляє про необхідність скоротити штат співробітників на 10%. При кількості співробітників в 99 290 чоловік, скоротити доведеться майже 10 тисяч чоловік. Детальніше розповість команда міжнародної бізнес - платформи  https://worldbank.org.ua .

Ілон Маск, головний виконавчий директор компанії Tesla повідомив, що такі заходи викликані його "дуже поганим передчуттям" з приводу економіки. У четвер керівник компанії відправив електронного листа з вимогою "призупинити прийом співробітників на роботу по всьому світу".

Представники Tesla отруїли лист у відповідь з проханням прокоментувати ситуацію в п'ятницю. Вимога Маска з'явилося не в найспокійніше для Маска час. Угода про покупку Twitter Inc. застопорилася, а акції Tesla впали на 22%. Тиск також чинить економічна ситуація в світі і карантин через коронавірус в Китаї в Шанхаї.

Цього тижня Маск написав листа про те, що чим старший працівник, тим помітнішою має бути його присутність. За його словами, співробітники "повинні проводити в офісі мінімум 40 годин на тиждень".

Tesla має заводи з виробництва електромобілів у Китаї, Берліні та США . Сумарно в компанії працює близько 99 290 співробітників, скорочення 10% робочих місць – це скорочення майже 10 000 робочих місць.

На початку 2019 року Tesla скоротила штат на 7% (близько 3000 робочих місць), пояснивши це складнощами з введенням електромобілів в масовий побут. У 2021 році штат Tesla, навпаки, збільшився на 40% по всьому світу.

У 2021 році компанія випустила 930 422 машини та поставила 936 222 машини, що є рекорд в умовах дефіциту чіпів та проблем у ланцюги поставок через ситуацію, пов'язану з коронавірусом у Шанхаї.

Акції Tesla знизилися на 2,7% на передринкових торгах в США. Ф'ючерси також впали, контракти на Nasdaq 100 впали на 0,5%.

Федеральна резервна система на цьому тижні повідомила, що економічне зростання в США сповільнилося в останні тижні. Джеймі Дімон, головний виконавчий директор JPMorgan Chase & amp; Co, повідомив, що інвестори повинні бути готові до економічного "урагану" через поєднання різних проблем, що впливають на економіку.

Уряд Китаю робить все, щоб стимулювати економічне зростання, частиною плану є стимулювання покупки автомобілів. Минулого місяця влада знизила податок з продажу легкових автомобілів.